Ценова листа


горе
Мрежови аксесоари ( Network Accessories )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
RJ 110.25 лв.
налично
 
снимка
UTP protector RJ-450.41 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Протектор 60mm Splice Protection Holder0.48 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Протектор 60mm Splice Protection Holder Part No.:SMFAFSPR60
 
SeaMAX Протектор 43mm Splice Protection Holder0.48 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Протектор 43mm Splice Protection Holder Part No.:SMFAFSPR45
 
SeaMAX RG6 FF-FF Конектор0.48 лв.
доставим
• Coaxial System SeaMAX RG6 FF-FF Конектор Part No.:SL-ZG013
 
SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Grey0.48 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Grey Part No.:SMMPSR4GY
 
SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Black0.48 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Маншон PVC Boots, RJ45 Plug - Black Part No.:SMMPSR4
 
Color Protection Boot Black0.48 лв.
налично
 
 
SeaMAX Конектор UTP RJ45 Modular Plug0.53 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Конектор UTP RJ45 Modular Plug Part No.:SMMPR8850U
 
RJ 450.81 лв.
налично
 
снимка
Плъг RJ45 cat.61.01 лв.
налично
 
 
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F1.11 лв.
доставим
 
снимка
Крепежи M6 Assmann1.34 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Конектор STP RJ45 Modular Plug1.44 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Конектор STP RJ45 Modular Plug Part No.:SMMPFS8850U
 
SeaMAX Крепежни елементи Normal M6 type Square screw and nut1.44 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Крепежни елементи Normal M6 type Square screw and nuts Part No.:SMEFLMP
 
Крепежни елементи - CT-SC-00301.44 лв.
налично
 
 
SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 1.49 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG UTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCUTP5E24A
 
CONTEG mounting kit ( one floating nut, one washer, and one 1.69 лв.
доставим
mounting kit ( one floating nut, one washer, and one screw)
снимка
SeaMAX Конектор Cat.6 STP RJ45 Modular Plug1.92 лв.
доставим
• Category 6 System SeaMAX Конектор Cat.6 STP RJ45 Modular Plug Part No.:SMFMP-FS88-50U
 
SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 2.06 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX SeaMAX 24AWG FTP 4 Pair PVC Sheathed кабел, cat. 5e, 305m Box Part No.:SCFTP5E24A
 
SeaMAX Адаптор Duplex SC/PC Singlemode - BLUE2.10 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Duplex SC/PC Singlemode - BLUE Part No.:SMFSCSCSDUCE
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.21 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-4FO
 
SeaMAX Адаптор Simplex SC/PC Singlemode - BLUE2.30 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Simplex SC/PC Singlemode - BLUE Part No.:SMFSCSCSSMCE
 
SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.35 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-6FO
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA2.40 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-4FO
 
SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA2.64 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 6 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-6FO
 
KEYSTONE JACK RJ12(6P6C)2.68 лв.
доставим
 
снимка
PVC кабелен канал 24x22 mm LV2.74 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA2.98 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-12FO
 
SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Mes3.02 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 4 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-4FO
 
SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box, Empty3.07 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box, Empty Part No.:SMFA852CR
 
Розетка двойна празна BK-24 (в/у мазилка)3.17 лв.
налично
 
 
SeaMAX Панел Face Frame Plate 45x45, French Style3.30 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел Face Frame Plate 45x45, French Style Part No.:SMFA643
 
SW-4231AP-80-1P КАПАЧКА ЗА 1xRJ45 80x80mm3.30 лв.
налично
 
 
SeaMAX Панел 22.5x45mm Shuttered Module, 1 Port3.36 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 22.5x45mm Shuttered Module, 1 Port Part No.:SMFA6441SP
 
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA3.36 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, SA Part No.:EK-SM-SLT-SA-SJ-12FO
 
SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA3.48 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA Part No.:EK-SM-MLT-NMA-SJ-24FO
 
Unshielded modilar plugs RJ-453.49 лв.
доставим
• Unshielded modilar plugs RJ-45
снимка
SeaMAX ETK 8 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Mes3.50 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 8 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-8FO
 
РОЗЕТКА ЗА ТЕЛЕФОН Т-ОБР. 3F/1M3.53 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Конектор T2/TS/TD Cabinets3.60 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конектор T2/TS/TD Cabinets Part No.:SESA0033001
 
SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (left)3.60 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (left) Part No.:SESA0031011
 
SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (right)3.60 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор Vertical cable management Ring (right) Part No.:SESA0031012
 
SeaMAX Адаптор Duplex SC/APC Singlemode - GREEN3.60 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Duplex SC/APC Singlemode - GREEN Part No.:SMF-APC-SCSCSDUCE
 
SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA, St3.60 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 24 fibers (6x4) 9/125µ оптич. кабел, MLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-MLT-NMA-SJ-A-24FO
 
Brand-Rex Адаптор BrandRex ST Multimode Adapter with metal s3.75 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Адаптор BrandRex ST Multimode Adapter with metal sleeve Part No.:BCBHCSTMM001
 
SeaMAX Панел 45x45mm Shuttered Module, 2 Ports with Label3.84 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 45x45mm Shuttered Module, 2 Ports with Label Part No.:SMFA64422SP
 
Mini Com Blank Module black3.86 лв.
доставим
• Mini Com Blank Module black
снимка
Mini Com Blank Module arctic white3.86 лв.
доставим
• Mini Com Blank Module arctic white
снимка
Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ453.89 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Ubiquiti TOUGHCable конектор RJ45 Part No.:UB-TC-CON
 
SW-4232AP-80-2P КАПАЧКА ЗА 2xRJ45 80x80mm3.90 лв.
налично
 
 
SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Me3.94 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX ETK 12 fibers 9/125µ оптич. кабел, SLT, NMA, Steel Messenger Wire Part No.:EK-SM-SLT-NMA-SJ-A-12FO
 
Крайна тапа 25/403.94 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Панел 25x50mm Shuttered Module, 1 Port4.32 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Панел 25x50mm Shuttered Module, 1 Port Part No.:SMFA-480-1MSP-WH3
 
SeaMAX Адаптор Simplex SC/APC Singlemode - GREEN4.32 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Адаптор Simplex SC/APC Singlemode - GREEN Part No.:SMF-APC-SCSCSSMCE
 
RJ 11 розетка преходник 1F>2F4.32 лв.
налично
 
снимка
Разклонител RJ45 male to 2xRJ45 female4.47 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Панел 25mm x 50mm Shuttered Module White4.49 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 25mm x 50mm Shuttered Module White Part No.:BCMMCWDOUNI062
 
Кутия разклонител 85 x 85 x 45mm, IP444.50 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Адаптор BrandRex SC Multimode Duplex adaptor - BEI4.64 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Адаптор BrandRex SC Multimode Duplex adaptor - BEIGE Part No.:BCBHCDCMM001
 
Brand-Rex !Кутия BrandRex 33mm Deep German Style Backbox RAL4.75 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex !Кутия BrandRex 33mm Deep German Style Backbox RAL 9010 WHITE Part No.:BCMMCWDOAPR
 
SeaMAX Вложка UTP Keystone Tooless Jack, Cat.5E4.80 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Вложка UTP Keystone Tooless Jack, Cat.5E Part No.:SMFA682K8
 
SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box,cat.5E5.18 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 2x RJ45 UTP Wall Mount Box,cat.5E Part No.:SMFA560BD88C5E
 
SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E5.40 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E Part No.:SMFA560BD8C5E
 
SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E5.40 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка 1x RJ45 UTP Wall Mount Box, cat.5E Part No.:SMFA-1315AT-8-C5E
 
SeaMAX Ключалка Side Door Lock for TS Cabinet5.40 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Ключалка Side Door Lock for TS Cabinet Part No.:SESA0026006
 
Вътрешем ъгъл 25/405.43 лв.
налично
 
снимка
Външен ъгъл 25x40 5.55 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Модул BrandRex 10 pair disconnection block, white,5.59 лв.
доставим
• Category 3 System Brand-Rex Модул BrandRex 10 pair disconnection block, white, PBT Part No.:BCMMCDISU10PK001
 
SeaMAX Модул Tray for 6FO for SMF-GPJ-08V4M5.62 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 6FO for SMF-GPJ-08V4M Part No.:SMF-GPJ-08V4M-T24
 
SeaMAX Вложка STP Keystone Tooless Jack, Cat.5E5.62 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Вложка STP Keystone Tooless Jack, Cat.5E Part No.:SMFA682KS8
 
Brand-Rex Панел 86mm x 147mm Double Gang UK Style Faceplate 5.75 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 86mm x 147mm Double Gang UK Style Faceplate White with MilleniuM Logo Part No.:BCMMCWDOUNI031
 
Brand-Rex Панел 45mm x 45mm EU Style Double Shuttered Module5.81 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 45mm x 45mm EU Style Double Shuttered Module - Accepts 2 x RJ-45 Jack Part No.:BCMMCUNILGD45001
 
SeaMAX Панел 1U Blanking Panel6.00 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 1U Blanking Panel Part No.:SESA0006011
 
SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V56.05 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-04V5 Part No.:SMF-GPJ-04V5-T24
 
SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-08V56.05 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Tray for 24FO for SMF-GPJ-08V5 Part No.:SMF-GPJ-08V5-T24
 
Конектор Cat.5e FTP LSA EFB6.05 лв.
налично
 
 
Triton Cable Managment скоба 40x406.24 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Cable Managment скоба 40x40 Part No.:TN-RAX-D1-X44-X3
 
Triton Cable Managment скоба 40x406.24 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Cable Managment скоба 40x40 Part No.:TN-RAX-D2-X44-X3
 
Triton Скоба за заземяване6.48 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Скоба за заземяване Part No.:TN-RAX-SV-X01-X1
 
Съединител RJ45 TEL TA1010B6.63 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Розетка Universal Outlet Faceplate, White6.71 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Розетка Universal Outlet Faceplate, White Part No.:BCMMCWDOSMA002
 
Brand-Rex Панел 86mm x 86mm Single Gang Faceplate with Inter6.79 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 86mm x 86mm Single Gang Faceplate with Intergrated Shutter 2 x RJ45 White Part No.:BCMMCWDOUNI071
 
SeaMAX Ground Изолатор6.86 лв.
доставим
• Coaxial System SeaMAX Ground Изолатор Part No.:SL-2641
 
CONTEG Earthing clip6.99 лв.
доставим
Earthing clip
снимка
SeaMAX Модул Splice Cassette, incl. Splice Holder7.34 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Модул Splice Cassette, incl. Splice Holder Part No.:SMFAST0363
 
Brand-Rex Вложка GigaPlus Unscreened Lead Frame Snap In Jack7.56 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Вложка GigaPlus Unscreened Lead Frame Snap In Jack 110 IDC 568A/B, White Part No.:BCGPCJAKU13
 
SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H7.80 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H) - Flush Mount Part No.:SMFA691KS88C5E
 
SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H7.80 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Розетка Screened GE Style Data Wall Outlet 2x RJ45 (H) - Surface Mount Part No.:SMFA692KS88C5E
 
45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Dep8.05 лв.
доставим
• 45 x 45mm adapter and one 1/2 size sloped module insert. Depth to rear of modules: 19mm
снимка
LAN Protector RJ458.12 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Инструмент Cable Stripper8.42 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Инструмент Cable Stripper Part No.:SMFHT-S501A
 
Розетка 2x UTP Cat.5e бяла, Full8.57 лв.
налично
 
 
EPNEW, Неекранирана розетка 2xRJ45 cat.5 ERB-U28D448.58 лв.
налично
 
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8, Cat5E (21.17.3001)9.01 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Панел 2U Blanking Panel9.07 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Панел 2U Blanking Panel Part No.:SESA0006021
 
РОЗЕТКА STP,Cat.5E за Вграждане,Двойна9.09 лв.
налично
 
снимка
Т-модул 25/40 - 25/409.22 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Unscreened Snap In Jack 110 IDC BL9.77 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Unscreened Snap In Jack 110 IDC BLACK Part No.:BCC6CJAKU012
 
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Snap In Jack LSA universa10.14 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Snap In Jack LSA universal WIRED IDC BLACK Part No.:BCC6CJAKF0K2
 
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS com10.33 лв.
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack , RoHS complaint
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoH10.33 лв.
доставим
Cat 6 UTP NetKey™ universal keystone jack black, RoHS complaint
снимка
SeaMAX Организатор 1U cable management panel with cap10.76 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Организатор 1U cable management panel with cap Part No.:SMEGLXJ1U
 
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE10.92 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBPOE, 10-28V, POE Part No.:MT-RBPOE
 
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NanoMount, NanoStations10.92 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NanoMount, NanoStations Part No.:UB-NANOMOUNT
 
CONTEG 19" blank panel 2U10.95 лв.
доставим
19" blank panel 2U
снимка
SeaMAX Клещи Crimping tool 8P/6P11.08 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping tool 8P/6P Part No.:SMFA3298
 
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic whi11.11 лв.
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module arctic white
снимка
PANDUIT Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black11.11 лв.
доставим
Cat 6 UTP Mini-Com® TX6™ PLUS Jack Module black
снимка
Cable bracket 40 x 50 mm for vertical cable guiding11.34 лв.
доставим
• Cable bracket 40 x 50 mm for vertical cable guiding
снимка
Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding11.34 лв.
доставим
• Cable bracket 80 x 60 mm for vertical cable guiding
снимка
Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding11.34 лв.
доставим
• Cable bracket 40 x 50 mm for horizontal cable guiding
снимка
Кутия разклонител Elmark, 200 x 155 x 80mm, IP54 ПКОМ11.50 лв.
налично
 
снимка
Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style11.59 лв.
доставим
• Cat 5e Shielded Mini-Jack™ TG Style
снимка
ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional11.96 лв.
доставим
• ТП Линк Антена 8DbI Indoor TL-ANT2408CL, directional Продуктов номер:TP-TL-ANT2408CL TP LINK Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
Termination tool for Mini-Com® modules, CJS6X88TGY, CJ6X88TG12.22 лв.
доставим
• Termination tool for Mini-Com® modules, CJS6X88TGY, CJ6X88TGxx, CJ5E88TGxx, CJ6X88TGxx
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8 Cat5E (21.17.3033)12.28 лв.
доставим
 
снимка
Розетка 2xFTP cat.5e в/у мазилка с кутия, Alcasa12.30 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Панел 80mm x 80mm Single Gang European Faceplate -12.32 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 80mm x 80mm Single Gang European Faceplate - 50mm x 50mm apature - White Part No.:BCMMCWDOUNI007
 
CONTEG 19" blank panel 3U12.76 лв.
доставим
19" blank panel 3U
снимка
PANDUIT Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module12.82 лв.
доставим
Mini-Com® TG TX6 PLUS Shielded Jack Module
снимка
Brand-Rex Кутия BrandRex 32mm Deep Single Gang Backbox (for 13.21 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия BrandRex 32mm Deep Single Gang Backbox (for UK style 86mm x 86mm faceplates) WHITE Part No.:BCMMCSGBB32001
 
Cable for Antenna 0.5m N-male to R-SMA M WL010413.78 лв.
доставим
 
снимка
Adapter-Coupler UTP 8/8 shielded (21.17.3031)13.89 лв.
доставим
 
снимка
Adapter-Splitter UTP 1xRJ-45 M to 2xRJ-45 F13.89 лв.
доставим
 
снимка
PANDUIT Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module14.03 лв.
доставим
Cat 6 10Gig™ Mini-Com® TX6™ Shielded Jack Module
снимка
8631 Краен капак за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8635 Вътрешен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
8636 Външен ъгъл за 40х20мм14.76 лв.
налично
 
 
Brand-Rex Вложка BrandRex GIGAPlus Screened GE Style Data Ou15.51 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex Вложка BrandRex GIGAPlus Screened GE Style Data Outlet 2x RJ45 (H) - WHITE Part No.:BCGPCG245SU002
 
SeaMAX Модул Cooling fan(ball bearing fan) for WM/ZH cabinet15.79 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Cooling fan(ball bearing fan) for WM/ZH cabinet Part No.:SESA0014004
 
SeaMAX ODF Кутия, 6 fibers, 3 adapters16.24 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX ODF Кутия, 6 fibers, 3 adapters Part No.:SMF-GP-ZF-I
 
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-16-WM, NBE-M5-16, NBE-5AC-16, з16.24 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-16-WM, NBE-M5-16, NBE-5AC-16, за прозорец Part No.:UB-NBE-16-WM
 
Ubiquiti Универсална стойка за антена16.24 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Универсална стойка за антена Part No.:UB-AM
 
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 450mm depth rack, 20kg loading r16.38 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 450mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA4502
 
Разклонител 4x220V IEC320 1.1m16.38 лв.
налично
 
 
MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE17.71 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik, RBGPOE, 9-48V, GPOE Part No.:MT-RBGPOE
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабеле17.71 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, тип кабелен канал, пластмасов, сив Part No.:TN-RAB-VP-X02-A1
 
TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Fem17.71 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 3м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,RP-SMA Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC3S
 
Brand-Rex Модул BrandRex Cable Manager for Double Skin SIJ P18.15 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Модул BrandRex Cable Manager for Double Skin SIJ Panel - BLACK Part No.:BCMMCACCCMSIJ2
 
SeaMAX Термостат SeaMAX18.60 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Термостат SeaMAX Part No.:SMETH01
 
Antenna Booster WiFi Router 9db WL0037A18.97 лв.
доставим
 
 
MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см.19.19 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кабел MikroTik ACRPSMA , до 6GHz, 50см. Part No.:MT-ACRPSMA
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, сив, за малки натоварвания Part No.:TN-RAC-VP-X16-A1
 
Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Панел Triton, за аранжиране на кабели, 1U, 6x скоби с клик, черен, за малки натоварвания Part No.:TN-RAB-VP-X16-A1
 
Triton Крепежи 50x Set of screw M6, washer and captive nut19.19 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Крепежи 50x Set of screw M6, washer and captive nut Part No.:TN-RAX-MO-X03-X1
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 15VDC, 12W20.66 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 15VDC, 12W Part No.:UB-POE-15-12W
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W20.66 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 24VDC, 12W Part No.:UB-POE-24-12W
 
Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-19-WM, NBE-M2-13, NBE-M5-19, NB20.66 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка Ubiquiti NBE-19-WM, NBE-M2-13, NBE-M5-19, NBE-5AC-19, за прозорец Part No.:UB-NBE-19-WM
 
TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м20.98 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Сплитер, 5V/9V/12V power output, до 100м Part No.:TL-TL-POE10R
 
D-Link 32-Bit PCI Bus Copper (RJ45) Gigabit Ethernet adapter21.09 лв.
доставим
1000BaseT; RJ45 copper connector; 32-bit PCI bus support (PCI 2.1, 2.2); WOL, ACPI function; VLAN, ANSI/ IEEE 802.3 NWay auto-negotiation, Auto-Negotiation of MDI-II, Half- / Full-duplex support
снимка
SeaMAX Тестер за мрежа21.11 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Тестер за мрежа Part No.:SMFTS468
 
Cable for Antenna 3m R-SMA M/F WL010021.12 лв.
доставим
 
снимка
CONTEG Cross rail for double frame21.12 лв.
доставим
Cross rail for double frame
снимка
ZyXEL NWD2105 Ultra Compact Wireless N-Lite (802.11n, 150Mbp21.38 лв.
доставим
• Network Adapter Wireless ZyXEL Ultra Compact Wireless N-Lite USB Адаптер Part No.:ZX-NWD2105
снимка
SeaMAX PLC 1x4 Splitter Модул for GEPON system21.52 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX PLC 1x4 Splitter Модул for GEPON system Part No.:SMF-PLC-104-20-21-B1
 
SeaMAX Инструмент Punch Down/110 and Krone Block21.84 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Инструмент Punch Down/110 and Krone Block Part No.:SMFA-389-KT
 
Brand-Rex Вложка 10GPlus Snap In Jack Screened LSA universal22.08 лв.
доставим
• Category 6a System Brand-Rex Вложка 10GPlus Snap In Jack Screened LSA universal wired IDC Part No.:BCAC6JAKF0K2
 
Adapter AC220V/24V DC FOR ROUTER BOARD22.14 лв.
налично
 
снимка
Brand-Rex Кутия 32mm Deep Double Gang Backbox (for UK style 22.27 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия 32mm Deep Double Gang Backbox (for UK style 86mm x 146mm faceplates) WHITE Part No.:BCMMCDGBB32002
 
Antenna Flat RWANT-2407 7db/180' Roline22.41 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 600mm depth rack, 60kg loading r22.44 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 600mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB60
 
SeaMAX Клещи Crimping Tool for 8P/ 6P/4P Plug with Ratchet23.17 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping Tool for 8P/ 6P/4P Plug with Ratchet Part No.:SMFHT2008RC
 
SeaMAX Клещи Crimping Tool for 6P6C/ RJ12, 6P/4C/ RJ11 and 623.17 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits SeaMAX Клещи Crimping Tool for 6P6C/ RJ12, 6P/4C/ RJ11 and 6P2C Plug Part No.:SMFHT-3686
 
Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Universal Outlet - 2 Way,24.43 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Вложка Cat6Plus Screened Universal Outlet - 2 Way, White Part No.:BCC6CG245SU002
 
Conv. RC-100FX/ST 100TX to 100FX/ST(21.13.1065)24.67 лв.
доставим
 
снимка
MOD-MGSX550 MINI-GBIC MM SFP24.92 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX PLC 1x16 Splitter Модул for GEPON system25.11 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX PLC 1x16 Splitter Модул for GEPON system Part No.:SMF-PLC-116-20-21-B2
 
Triton 19' Fixed полица 1U/250mm, max.load.capacity up to 2026.22 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/250mm, max.load.capacity up to 20kg Part No.:TN-RAB-UP-250-A1
 
Brand-Rex Кутия BrandRex Wall mounted distribution box, Grey26.79 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Кутия BrandRex Wall mounted distribution box, Grey, 10 x 10 pair dist. blocks Part No.:BCMMCWDBU10001
 
Антена TP-Link TL-ANT2406A 2.4GHz 6dBi, SMA, 1m cable 27.31 лв.
налично
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 6dBi Indoor Desktop Насочена,Кабел 1м,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2406A
снимка
Antenna Directional WiFi w/base 7db WL009127.89 лв.
доставим
 
снимка
CONTEG Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, RO27.94 лв.
доставим
Frame for installation of DP-VEN-02,3 in ROS, ROP, ROV - depth 600 and 800mm
снимка
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x3, equal, SC/APC, 3mm28.15 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x3, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-103-PL-30-10-SC/APC
 
Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 а28.80 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател Ubiquiti PBE-RAD-400, за PBE-M2(M5)-400 антени Part No.:UB-PBE-RAD-400
 
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IE28.95 лв.
доставим
Мрежова Карта TP-LINK TL-WN851ND (PCI, Безжичен, 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n) С опаковка
снимка
CONTEG 19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets -29.08 лв.
доставим
19" shelf, depth 350 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX !Модул Fan Unit for 600mm depth of TE cabinet:2 fans29.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 600mm depth of TE cabinet:2 fans Part No.:SESA0016602
 
CONTEG 19" Management panel 1U 40x50 mm29.76 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x50 mm
снимка
SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 600mm depth rack29.81 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 600mm depth rack Part No.:SESA000906
 
SeaMAX Конзола Heavy duty fixed shelf, 600mm depth rack, 10029.81 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty fixed shelf, 600mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB60
 
CONTEG 19" Management panel 1U 40x40 mm30.91 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x40 mm
снимка
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 800mm depth rack, 60kg loading r31.05 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 800mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB80
 
Mercusys Удължител на обхват Mercusys MW300RE, 300Mbps, 2 въ31.25 лв.
доставим
• Access Point Soho Mercusys Удължител на обхват Mercusys MW300RE, 300Mbps, 2 външни антени Part No.:MY-MW300RE
 
ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 2031.41 лв.
доставим
• ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM
 
Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W31.74 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti PoE Инжектор, 48VDC, 24W Part No.:UB-POE-48-24W
 
12 Module Space Surface Mount Box31.80 лв.
доставим
• 12 Module Space Surface Mount Box
снимка
Brand-Rex Аксесоар Fibre Management Loops and 24-way splice 32.25 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Аксесоар Fibre Management Loops and 24-way splice bridge Part No.:BCMFCFMKIT001
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE32.54 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK UE300, RTL8153, USB3.0, GbE Part No.:TL-UE300
 
LAN cable tester BNC/UTP WZ001132.70 лв.
доставим
 
 
Optone Модул 155M SFP, 20km, SM fiber, 1310nm, LC32.98 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 155M SFP, 20km, SM fiber, 1310nm, LC Part No.:SA-SFP-LX-SM-0120
 
CISCO IP Phone power transformer for the 7900 phone series33.49 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 7900 phone series
снимка
CONTEG 19" Management panel 1U 40x60 mm34.42 лв.
доставим
19" Management panel 1U 40x60 mm
снимка
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender34.64 лв.
доставим
300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender
снимка
SeaMAX Конзола 60 Sliding Shelf34.91 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 60 Sliding Shelf Part No.:SESA6004001
 
Antenna Booster WiFi Indoor w/base 7db WL009035.05 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Модул Fan Unit for 600mm depth of T2/TS/TD cabinet:2 35.60 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 600mm depth of T2/TS/TD cabinet:2 fans Part No.:SMEFU66
 
Ubiquiti POE Инжектор, 50VDC, 60W , airFiber POE35.88 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti POE Инжектор, 50VDC, 60W , airFiber POE Part No.:UB-POE-50-60W
 
Triton Pair of angles 1000mm ( L=768mm ) крепежи35.88 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Pair of angles 1000mm ( L=768mm ) крепежи Part No.:TN-RAB-NL-X04-X1
 
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 36.00 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-24W-G, 24VDC, Gbit, 24W Part No.:UB-POE-24-24W-G
 
Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-AF5X, 24VDC, Gbit, 236.00 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti PoE Инжектор, Ubiquiti, POE-24-AF5X, 24VDC, Gbit, 24W, за AF5X Part No.:UB-POE-24-AF5X
 
POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT36.13 лв.
доставим
• POWER ADAPTER FOR ACCESS POINT
 
Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Eth36.70 лв.
доставим
• Ubiquiti 48 Volt Passive POE adapter, 0,5A, 24W, Gigabit Ethernet
 
D-Link 4-Port USB 2.0 Hub36.75 лв.
доставим
5 - with USB specification versions 1.1 and 2.0; 4 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Connectivity: 5 cascaded hubs maximum, Supports Windows 98/98SE/ME/2000/XP(for USB 2.0), Mac OS X 10.1and above (for USB 2.0), Mac OS 8.9 and above (for USB 1.1only); DC 5V/2.5A external AC power supply
снимка
SeaMAX 60 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear36.85 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX 60 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear Part No.:SESA6002101
 
Optone Модул 155M SFP, 2km, ММ fiber, 1310nm, LC36.98 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 155M SFP, 2km, ММ fiber, 1310nm, LC Part No.:SA-SFP-SX-MM-0102
 
D-LINK DWA-172/WL AC600 USB37.18 лв.
доставим
• D-Link DWA-172 Wireless AC600 High Gain USB Adapter
снимка
TENDA A9 WL N300 RANGE EXTEND37.62 лв.
доставим
 
 
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x4, equal, SC/APC, 3mm37.83 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x4, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-104-PL-30-10-SC/APC
 
CONTEG High-load castor for free-standing rack, 1 pcs38.38 лв.
доставим
High-load castor for free-standing rack, 1 pcs
снимка
Triton 19' Fixed полица 1U/450mm, max.load.capacity up to 8038.64 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/450mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-450-A3
 
CONTEG 19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets -38.76 лв.
налично
19" shelf, depth 450 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
D-Link Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and ext38.89 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With Ethernet Port
 
SeaMAX Аранж. панел Patch panel 24 ports UTP, Cat.5e, T568A/39.05 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Аранж. панел Patch panel 24 ports UTP, Cat.5e, T568A/B, black Part No.:SMFA652D248C5E
 
CONTEG 19" Management Panel 1U, plastic hooks 40 x 80 mm39.08 лв.
доставим
19" Management Panel 1U, plastic hooks 40 x 80 mm
снимка
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 600mm depth rack, 20kg loadin39.47 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 600mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA6005001
 
SeaMAX Модул 5 ways Power bar with 19”mounting plate(German 39.61 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 5 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD0504
 
INDOOR CASE FOR RB49340.02 лв.
налично
 
снимка
SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray,40.02 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, 12 fibers/ tray, max.48 fibers, 2 cable entries Part No.:SMF-GPJ-02VM
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC dupl40.32 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 850nm, SX, 550m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-SX-MM-0205D
 
SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 800mm depth rack40.71 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Cantilever Shelf, 800mm depth rack Part No.:SESA000908
 
SeaMAX Конзола Heavy duty, 800mm depth rack, 100kg loading r40.71 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty, 800mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB80
 
TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10к40.95 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км. Part No.:TL-TL-SM311LS
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1540.95 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1310nm/RX:1550nm, SM, 10км Part No.:TL-TL-SM321B
 
TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 540.95 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Gigabit SFP модул, Multi-mode, LC interface, Up to 550/275m Part No.:TL-TL-SM311LM
 
КЛЕЩИ RJ-45 (UTP) 8x8 (16.06.1020)40.96 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX Конзола Fixed shelf, 960/1000mm depth rack, 60kg load41.12 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Fixed shelf, 960/1000mm depth rack, 60kg loading rate Part No.:SMEGDB96
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC dup41.33 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, 1310nm, LX, 20km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP-LX-SM-0220D
 
Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoSt41.40 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti NS стойка за прозорец или стена съвместима с NanoStation Part No.:UB-NS-WM
 
Ubiquiti Instant 802.3af, Outdoor адаптер41.40 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Ubiquiti Instant 802.3af, Outdoor адаптер Part No.:UB-INS-8023AF-O
 
Triton 19' Fixed полица 1U/550mm, max.load.capacity up to 8041.40 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/550mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-550-A3
 
Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg41.76 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Тава Triton 1U, 350mm, фиксирана, макс. товар 40 kg Part No.:TN-RAB-UP-350-A1
 
TP-Link Wireless Range Extender TL-WA855RE41.76 лв.
доставим
Repeater TP-Link TL-WA855RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender, Qualcomm, 2T2R, 2.4GHz, 802.11b/g/n, 1 10/100M LAN, Ranger Extender button, AP & Range extender mode, 2 fixed antennas
 
D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector42.35 лв.
доставим
• Мрежов компонент D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector
снимка
TP-Link TL-PoE150S PoE Injector Adapter42.70 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link PoE Инжектор, IEEE 802.3af, Gigabit, до 100 метра Part No.:TL-TL-POE150S
 
24 порта пач панел Cat. 5e UTP WLF42.78 лв.
налично
 
снимка
Triton 19' Horizontal Earthing шина42.78 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Horizontal Earthing шина Part No.:TN-RAX-ZL-X02-A1
 
Triton 19' Fixed полица 1U/650mm, max.load.capacity up to 8043.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/650mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-650-A3
 
ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ4544.07 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE Безжичен N Powerline адаптер ZTE H513E, 200Mbps, 2xRJ45 Part No.:ZT-ZXHN-H513E
 
D-Link mydlink Home Music Everywhere Wi-Fi Audio Extender44.35 лв.
доставим
• D-Link mydlink Wireless N Music Extender
снимка
MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC44.75 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-85DLC05D, 1.25G, 850nm Dual LC, up to 550 meter Multi Mode, DDM Part No.:MT-S-85DLC05D
 
TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул44.75 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 100Base-BX WDM Bi-Directional SFP Модул Part No.:TL-TL-SM221B
 
D-Link 7-Port USB 2.0 Hub44.86 лв.
доставим
8 - USB 2.0 ports, Backward compatible with USB 1.1; 7 USB A-Type Recepticles for connecting downstream for USB devices, 1 USB B-Type Recepticle for upstream connection to PC or other USB hub; Supporting both low - speed 1.5Mbps devices, full-speed 12Mbps devices and high speed 480Mbps, each port creates a bridge between the peripheral and host computer, Pocket sized, lightweight, LED indicators; DC 5V/3A external power supply.
снимка
TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Спли44.99 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 TP-Link Power over Ethernet Адаптер Кит, 1 Инжектор и 1 Сплитер Part No.:TL-TL-POE200
 
Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP 1.25G, 1550/1310nm, LX, 3km, DDM46.10 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP 1.25G, 1550/1310nm, LX, 3km, DDM, LC simplex, комплект 2 бр. Part No.:UB-UF-SM-1G-S
 
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 800mm depth rack, 20kg loadin46.38 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 800mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA8005001
 
SeaMAX Конзола 80 Sliding Shelf46.78 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 80 Sliding Shelf Part No.:SESA8004001
 
EnGenius 11b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-в46.83 лв.
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-во Part No.:EN-ECB-3610S
 
EnGenius 11a/b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у46.83 лв.
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11a/b/g Wireless Multi-Client Bridge/AP/WDS безж. у-во Part No.:EN-ECB-8610S
 
SeaMAX 80 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear46.92 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX 80 Fixed Shelf Конзола with Mounting Ear Part No.:SESA8002101
 
EnGenius 11b/g безж. у-во Realtek Access Point/ bridge/ WDS47.26 лв.
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11b/g безж. у-во Realtek Access Point/ bridge/ WDS Part No.:EN-SCB-3220
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM,47.46 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1310/R1550nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220B
 
Allied Telesis Модул Wall mountable and Rackmountable Tray f47.46 лв.
доставим
• Media Converter Accessories Allied Telesis Модул Wall mountable and Rackmountable Tray for 4 Units of Media Converter Part No.:ALATTRAY4
 
Triton 19' Fixed полица 1U/750mm, max.load.capacity up to 8047.46 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Fixed полица 1U/750mm, max.load.capacity up to 80kg Part No.:TN-RAB-UP-750-A3
 
CONTEG 19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets -47.97 лв.
доставим
19" shelf, depth 550 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
D-Link Wireless Range Extender N30048.11 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DAP-1320/E Wireless Range Extender N300
снимка
D-LINK DAP-1330 WL RANGE EXTEN48.49 лв.
доставим
• Wireless Range Extender N300 With 10/100 port and external antenna
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Pas48.68 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK TL-WA860RE, N300, AC Passthrough, 1x10/100M, 2 външни антени Part No.:TL-TL-WA860RE
 
SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Simplex Coupler48.95 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Simplex Coupler Part No.:SMFBPP-AEP-RM-24SC
 
SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Duplex Coupler48.95 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 24 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-SMP-RM-24SCT
 
CONTEG 19" Management panel 2U 80x60 mm48.98 лв.
доставим
19" Management panel 2U 80x60 mm
снимка
TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Mal48.99 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link 6м Antenna Extension Кабел,2.4GHz,KMS-400,N-type Male to Female connector Part No.:TL-TL-ANT24EC6N
 
Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom fra49.13 лв.
доставим
• Frame for installation of DP-VEN-04,5,6 in top or bottom frame, with filter
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot49.54 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot Part No.:TL-MC220L
 
Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDE49.71 лв.
доставим
• Безжична точка Netgear N300 1 port, Wall plug, RANGE EXTENDER, 2 external antennas
снимка
SeaMAX Конзола Heavy duty fixed, 960/1000mm depth rack, 100k49.90 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Heavy duty fixed, 960/1000mm depth rack, 100kg loading rate Part No.:SMEZZB96
 
CONTEG Lockable high-load castor for free-standing rack, 1 p50.15 лв.
доставим
Lockable high-load castor for free-standing rack, 1 pcs
снимка
PANDUIT 19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl51.03 лв.
доставим
19" 24-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
D-Link Wireless N300 Access Point52.16 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Панел BrandRex 24 port 1U Snap In Jack Panel empty52.88 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел BrandRex 24 port 1U Snap In Jack Panel empty Double Skin - BLACK Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2
 
TENDA EPON E101 /GBIT53.96 лв.
доставим
 
 
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)54.20 лв.
доставим
Wireless -N WiFi Range Extender RE2000 ( 2.4GHz; 1 x LAN)
 
D-Link DSP-W115/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with 54.47 лв.
доставим
• D-Link DSP-W115/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the free mobile app
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Con54.51 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps MM,SC fiber Converter,Full-duplex,2км Part No.:TL-MC100CM
 
Wi-Fi N Repeater/AP LogiLink WL0191 150Mbps55.03 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik PoE Инжектор MikroTik mUPS,55.60 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit MikroTik PoE Инжектор MikroTik mUPS, Part No.:MT-MUPS
 
ZYXEL WAP3205 Wireless N Access Point / Bridge / Repeater /W55.77 лв.
доставим
• ZYXEL WAP3205 Wireless N Access Point / Bridge / Repeater /WLAN Client Продуктов номер:ZYXEL-WAP3205 ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства
 
D-Link Wi-Fi Smart Plug55.94 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2), WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: LED on/off, Power button, WPS/Reset button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 95 x 74 x 38 mm
 
SeaMAX Конзола Keyboard panel, 960/1000mm depth rack, 20kg l56.41 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола Keyboard panel, 960/1000mm depth rack, 20kg loading rate Part No.:SESA9105001
 
SeaMAX Панел SeaMAX, 24 порта STP, Cat.5e, аранжиран, черен56.95 лв.
доставим
• Category 5e System SeaMAX Панел SeaMAX, 24 порта STP, Cat.5e, аранжиран, черен Part No.:SMFA-674NHKS-248-C5E
 
ASUS RP-N12 RANGE EXT/MEDIA BR57.09 лв.
доставим
 
 
Serial card RS232 PCI-E 2 x Com port PC003157.31 лв.
доставим
 
 
SeaMAX !Модул Fan Unit for 800mm depth of TE cabinet:4 fans57.90 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 800mm depth of TE cabinet:4 fans Part No.:SESA0016802
 
MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+58.31 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik Кабел MikroTik S+DA0001, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:MT-S+DA0001
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 1058.31 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 100 meter Part No.:MT-S-RJ01
 
MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual L58.31 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модул MikroTik S-31DLC20D, 1.25G, 1310nm Dual LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-31DLC20D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 65058.31 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP lite, 802.11b/g/n, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.3af/at, 1.5DBI Part No.:MT-RBCAPL-2ND
 
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x6, equal, SC/APC, 3mm58.58 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x6, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-106-PL-30-10-SC/APC
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 10058.87 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, Passive PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP110
 
Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1058.88 лв.
доставим
• Active PoE + Injector 802.3at max. 48V 60W Gigabit 10/100/1000Mbps
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE205, AC750, двулентов,58.99 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE205, AC750, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE205
 
Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1300, 3FE, пасивен PoE разширите59.26 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1300, 3FE, пасивен PoE разширител Part No.:DH-PFT1300
 
SeaMAX Аранж. панел 25 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 p59.39 лв.
доставим
• Category 3 System SeaMAX Аранж. панел 25 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 pin - Black Part No.:SMFA850NK2584
 
SeaMAX Конзола 96 Sliding Shelf59.53 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Конзола 96 Sliding Shelf Part No.:SESA9104001
 
CONTEG 19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, o60.41 лв.
доставим
19" mounting 6-way socket panel - type UTE, switch, overvoltage protection
снимка
ZyXEL WAP3205 v3, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-60.85 лв.
доставим
 
 
Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ4561.02 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10/100/1000Base-T, RJ45 Part No.:OE-GLC-T-B
 
Ubiquiti Конвертор Ubiquiti F-POE, 1xSFP, 2xRJ45, PoE in/out61.02 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit Ubiquiti Конвертор Ubiquiti F-POE, 1xSFP, 2xRJ45, PoE in/out, Outdoor Part No.:UB-F-POE
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti airGateway-LR, 2.4GHz, 15061.02 лв.
доставим
• Access Point Soho Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti airGateway-LR, 2.4GHz, 150Mbps, 18dBm, 1 x външна антена, 1 x FE, Indoor Part No.:UB-AIRGATEWAY-LR
 
Eaton Blanking Panel, 19" plastic 1U, 10pcs61.72 лв.
доставим
 
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz61.97 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115-Wall, 300Mbps, 2.4GHz, 2 x FE RJ45, IEEE802.3af PoE, монтаж с стенен контакт Part No.:TL-EAP115-WALL
 
SeaMAX FO Панел 48 Port, SC/SC, Duplex Coupler62.38 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 48 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-SMP-RM-48SCT
 
SeaMAX Модул Fan Unit for 800mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 64.00 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 800mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU68
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, T64.82 лв.
доставим
• Media Converter WDM 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM, SC fiber, Tx1550/ Rx1310nm, 20Km Part No.:TL-MC111CS
 
TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx64.82 лв.
доставим
• Media Converter WDM 10/100M TP-Link Конвертор 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps SM,SC fiber, Tx1310/ Rx1550nm,20Km Part No.:TL-MC112CS
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 364.95 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.24 fibers, 3+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V4M
 
D-Link DAP-1610/E Wireless AC1200 Dual Band Range Extender w65.22 лв.
доставим
• D-Link DAP-1610/E Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port
 
CONTEG 19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets -65.54 лв.
доставим
19" shelf, depth 750 mm with 2 supporting brackets - Fixed, height 1U
снимка
SeaMAX !Модул Fan Unit for 960mm depth of T2/TS/TD cabinet:465.90 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX !Модул Fan Unit for 960mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU6A
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 10066.00 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP115, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP115
 
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплек66.04 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H511A
 
Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM,66.44 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 1.25G, T1550/R1310nm, LX, 20km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP-WDM-SM-0220A
 
SeaMAX Модул Fan Unit for 1000mm depth of T2/TS/TD cabinet:467.26 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit for 1000mm depth of T2/TS/TD cabinet:4 fans Part No.:SMEFU100
 
D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Injector67.67 лв.
доставим
• 1-Port Gigabit 30W PoE Injector
 
D-Link 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter67.67 лв.
доставим
• Х-ка 1: PoE In: Supports half/full-duplex operation, 10/100/1000BASE-T port, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at • Х-ка 2: LAN Out: Supports half/full-duplex operation, 10/100/1000BASE-T port, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab • Х-ка 3: Power Output: 5 V DC up to 2.5 A, 9 V DC up to 2 A, 12 V DC up to 2 A • Х-ка 4: Included Power Adapter Cables: 5.5 mm to 3.8 mm male to male, 5.5 mm to 5.5 mm male to male • Х-ка 5: Receives power up to 100 metres away (Max
 
TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fas69.43 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link 500Mbps Nano Powerline Ethernet Адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, Комплект от два Part No.:TL-TL-PA4010KIT
 
SeaMAX Модул 6 ways Power bar with 19”mounting plate(German 70.51 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 6 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SMEPD0604019
 
ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA5301-NJ, 2.4 GHz, 300 Mbps, W70.89 лв.
доставим
• Router Wireless ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA5301-NJ, 2.4 GHz, 300 Mbps, Wall-Plate mount Part No.:ZX-NWA5301-NJ
 
19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, front duct 38 x 71.13 лв.
доставим
• 19" 1U PatchLink™ Horizontal Cable Manager, front duct 38 x 94mm
 
PANDUIT 19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain r71.97 лв.
доставим
19" 24-Port Metal Patch Panel Mini-Com with strain relief bar
снимка
TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type 72.00 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 12dBi Outdoor Omni-directional,N-type connector. Part No.:TL-TL-ANT2412D
 
TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1372.86 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Di SFP модул, LC, TX:1550nm/RX:1310nm, SM, 10км. Part No.:TL-TL-SM321A
 
MOD-FM1SCG 1P 100FX(SC)/2402GI73.24 лв.
доставим
 
снимка
MOD-GM1TX 1P 1000T/2402GI73.24 лв.
доставим
 
снимка
CONTEG 19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protect73.59 лв.
доставим
19" mounting 6-waysocket panel - type Schuko, protection, switch
снимка
D-Link mydlink Home Siren74.29 лв.
доставим
• Сирена D-Link DCH-S220/E mydlink Home Wi-Fi Siren
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов74.32 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE305, AC1200, двулентов, 1x100Mbit порт, 2 външни антени Part No.:TL-RE305
 
TP-Link Насочена Антена 5GHz 23dBi Outdoor Panel,N-type conn74.58 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Насочена Антена 5GHz 23dBi Outdoor Panel,N-type connector. Part No.:TL-TL-ANT5823B
 
SeaMAX Аранж. панел 50 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 p75.26 лв.
доставим
• Category 3 System SeaMAX Аранж. панел 50 way 1U Unscreened Telephone Panel 4 pin - Black Part No.:SMFA850NK5084
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC dup75.94 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 850nm, SR, 300m, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP+-10GB-SR
 
MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бро76.56 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Обтекател MikroTik MTRADC, mANT 30dBi, единична бройка Part No.:MT-MTRADC
 
MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 8076.56 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 802.11a/n, 9dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBLDF-5ND
 
SeaMAX Splicer 1310nm, 1x8, equal, SC/APC, 3mm77.35 лв.
доставим
• Fiber Optic Singlemode SeaMAX Splicer 1310nm, 1x8, equal, SC/APC, 3mm Part No.:SMF-108-PL-30-10-SC/APC
 
ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнез78.51 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline ZTE 200Mbps mini PLC адаптер, 100Mbps Fast Ethernet, AC гнездо, комплект от два Part No.:ZT-ZXHN-H512A
 
MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 8078.65 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit MikroTik Конвертор MikroTik FTC, GE SFP only, 12-57V PoE, 802.3af/at, outdoor waterproof case Part No.:MT-RBFTC11
 
TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+78.94 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Кабел TP-LINK TXC432-CU1M, 1M Direct Attach SFP+ Part No.:TL-TXC432-CU1M
 
Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, накл79.20 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45, airFiber 5GHz, наклон45 Part No.:UB-AF-5G-OMT-S45
 
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router with externa79.28 лв.
доставим
• Wireless AC 1200 Dualband Gigabit Router
 
TP-LINK Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring79.66 лв.
доставим
TP-LINK Wi-Fi Smart Plug with Energy Monitoring
 
Dahua Адаптер Dahua LR1002-1EC, 1xRJ45, 1xBNC, приемник79.73 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua Адаптер Dahua LR1002-1EC, 1xRJ45, 1xBNC, приемник Part No.:DH-LR1002-1EC
 
Dahua Адаптер Dahua LR1002-1ET, 1xRJ45, 1xBNC, предавател79.73 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 Dahua Адаптер Dahua LR1002-1ET, 1xRJ45, 1xBNC, предавател Part No.:DH-LR1002-1ET
 
AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sock81.22 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 10-2, 19" rack sockets Alu-case, 10A 6 x Schuko sockets with central fuse Part No.:AG-6000006831
 
TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starte81.44 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link AV500 Powerline Адаптер with AC Pass Throught Starter Kit Part No.:TL-TL-PA4010PKIT
 
PANDUIT 19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS compl82.54 лв.
налично
19" 48-Port Modular Patch Panel Mini-Com, RoHS complaint
снимка
D-LINK DHP-601AV PWRLINE ADAPT82.93 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
CONTEG 19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no sw84.11 лв.
доставим
19" mounting 9-way socket panel - type Schucko, no switch
снимка
D-Link Wireless AC1200 Dual Band Range Extender with FE port85.23 лв.
доставим
• Х-ка 1: 10/100 Mbps Ethernet Port • Х-ка 2: Standards: IEEE 802.11ac/n/g/b/a, IEEE 802.3ab • Х-ка 3: Power: Input - 110 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Antennas: Two external antennas • Х-ка 5: Security: Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2); WPS • Х-ка 6: Dimensions: 97.9 x 50.7 x 48.7 mm
 
Brand-Rex GigaPlus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U Univers85.43 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU16002
 
TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвер85.56 лв.
доставим
• Media Converter Gigabit TP-Link 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps multi-mode SC fiber Конвертор,550m Part No.:TL-MC200CM
 
TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC50, 5 FE порта, д86.06 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC50, 5 FE порта, до 50 CAP устройства, без лиценз, десктоп Part No.:TL-AC50
 
Wireless LAN Storage U2.0/SD LogiLink UA017587.35 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W)87.52 лв.
доставим
• Network Adapter 10/100 ZyXEL Single-port PoE Injector, 802.3at (30W) Part No.:ZX-POE12-HP
 
HP Single-PRT 802.3at Gig PoE PS87.80 лв.
доставим
 
 
TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km88.41 лв.
налично
• Media Converter Gigabit TP-Link Конвертор 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SM,SC fiber,15km Part No.:TL-MC210CS
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12d88.97 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE220, 300Mbps, 2.4GHz, 12dBi 2x2 MIMO антена, 30dBm, външен монтаж Part No.:TL-CPE220
 
CONTEG 19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switc89.10 лв.
доставим
19" mounting 8-way socket panel - type Schucko, switch
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite5, 802.11a/n, 6089.76 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq Lite5, 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PoE in Part No.:MT-RBSXTSQ5ND
 
SeaMAX Модул 8 ways Power bar with 19”mounting plate(German 89.77 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 8 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD0804
 
ZyXEL WRE6505v2, Wireless Dual Band AC750 Range Extender90.11 лв.
доставим
• Х-ка 1: 1x10/100 Mbps Ethernet RJ-45 port • Х-ка 2: Wireless Standard: 802.11 a/b/g/n/ac • Х-ка 3: Wireless Features: Repeater mode, AP mode, Wi-Fi Protected Setup (WPS), Wi-Fi Multimedia (WMM), Auto channel selection, Wireless scheduling, Wireless output power management, MAC address filtering, Coverage setting mode • Х-ка 4: Power input: 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 5: Dimensions (WxDxH): 55 x 45 x 79 mm • Х-ка 6: Package Contents: Wireless range extender, Ethernet cable, Quick st
 
AEG PDU 10-1, 19" rack sockets Alu-case, 10A 3 x 2 C1391.21 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 10-1, 19" rack sockets Alu-case, 10A 3 x 2 C13 Part No.:AG-6000006829
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 10091.87 лв.
доставим
• Edimax CAP300 Безжичен Acceses Point PoE, монтаж на таван Продуктов номер:EDIM-CAP-300 EDIMAX Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
TP-Link Антена 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional,N-type 92.89 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional,N-type connector Part No.:TL-TL-ANT2415D
 
Allied Telesis Модул PIC, 1 x Sync interface RS232, X.21 or 93.72 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Allied Telesis Модул PIC, 1 x Sync interface RS232, X.21 or V.35 Part No.:ALATAR023
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DISC Lite5, 802.11a/n, 60093.72 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DISC Lite5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xFE, 21dBi Gain, 2 chains Part No.:MT-DISCLITE5
 
Brand-Rex 10GPlus 1U SIJ панел, 24 snap in jacks, with manag93.72 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex 10GPlus 1U SIJ панел, 24 snap in jacks, with managment Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2M-B
 
RJ 45 1000 Pcs94.06 лв.
доставим
 
снимка
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 2, 2,4GHz 802.11b96.36 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 10dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT-2NDR2
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg96.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-15D120, 5GHz, 15dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-15D120
 
D-Link mydlink Connected Home Hub96.67 лв.
доставим
• D-Link mydlink Connected Home Hub
 
Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1200, 2GE, 54VDC, Hi-PoE, 60W97.55 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Dahua PoE Инжектор Dahua PFT1200, 2GE, 54VDC, Hi-PoE, 60W Part No.:DH-PFT1200
 
ZyXEL PLA5256, 1000Mbps Powerline Past-Thru Gigabit Adapter,97.61 лв.
доставим
 
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 97.68 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP-2nD, 802.11b/g/n, 400 MHz, 64 MB, 1xFE, PoE, 2DBI, wall/ceiling moun Part No.:MT-RBCAP2ND
 
D-Link AC1900 Wi-Fi USB 3.0 Adapter98.31 лв.
доставим
• USB Безжичен адаптер D-Link DWA-192 Wireless Network Adapter 11a/11g/11n/11ac, USB 3.0 - Wireless AC Dual Band 1900Mbps
 
GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER100.26 лв.
доставим
 
снимка
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi,100.32 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, 23dBi, до 100Mbps+, 25dBm, PTP, 30км+ Part No.:UB-LBE-M5-23
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC loco, airMA100.32 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC loco, airMAX ac, 1GbE, 450+Mbps, 25dBm, 13dBi, 10+km Part No.:UB-NS-5ACL
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 100100.45 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP300, 300Mbps, 2.4GHz, 100Mbps порт, IEEE802.3af PoE, Outdoor Part No.:TL-CAP300-OUTDOOR
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110-Outdoor, 300Mbps, 2.4100.45 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP110-Outdoor, 300Mbps, 2.4GHz, 2 x 5dBi omni антена, IP65 външен монтаж Part No.:TL-EAP110-OUTDOOR
 
TENDA PA6 POWERLINE WL EXTEND100.94 лв.
доставим
 
 
TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack 101.64 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link N300 Wireless Powerline Extender адаптер, Twin Pack with TL-PA4010 Part No.:TL-TL-WPA4220KIT
 
TP-Link Точка за достъп TP-LINK WBS510, 5GHz 300Mbps, Outdoo102.42 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Точка за достъп TP-LINK WBS510, 5GHz 300Mbps, Outdoor Part No.:TL-WBS510
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-04V5
 
SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 24 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V5
 
SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.96 fibers, 3102.43 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 12 FO Splice Closure, 1-4 tray, max.96 fibers, 3+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V4
 
SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 102.43 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-6 tray, max.144 fibers, 4+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-08V5C
 
TENDA PH3 POWERLINE KIT104.37 лв.
доставим
 
 
SeaMAX Модул 10 ways Power bar with 19”mounting plate(German104.82 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 10 ways Power bar with 19”mounting plate(German Standard) Part No.:SEPD1004
 
AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3106.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-1, 19" rack sockets Alu-case, 16A 2 x 2 C13 and 3 x C19 Part No.:AG-6000006830
 
AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sock106.39 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 16-2, 19" rack sockets Alu-case, 16A 3 x Schuko sockets; 3 x C19 Part No.:AG-6000006832
 
TENDA PW201A+P200 POWERLIN KIT106.64 лв.
доставим
 
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq 5 ac, 802.11ac, 716 106.92 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXTsq 5 ac, 802.11ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGbE, 16dBi, PoE in Part No.:MT-RBSXTSQG-5ACD
 
TP-Link Антена 2.4GHz 14dBi Outdoor Yagi-directional,SMA con107.94 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена 2.4GHz 14dBi Outdoor Yagi-directional,SMA connector. Part No.:TL-TL-ANT2414A
 
D-LINK DHP-P601AV PWRLINE KIT108.04 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-P601AV/E PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit
 
Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 ST Multimode adapters -108.17 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 ST Multimode adapters - Black Part No.:BCMFCC1SXMM04ST2
 
Brand-Rex GigaPlus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U Univers108.24 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU24002
 
ZyXEL NWA5121-NI v2 802.11 bgn Wireless AP Standalone or Con111.27 лв.
доставим
 
 
Wireless Range Extender AC1200 With Pass Through & Gig port112.49 лв.
доставим
• Wireless Range Extender AC1200 With Pass Through & Gig port
 
EnGenius Безж. у-во IXP425 533Mhz 64mb ram 16mb flash (Licen114.45 лв.
доставим
• Switch/ Router Module EnGenius Безж. у-во IXP425 533Mhz 64mb ram 16mb flash (License included) Part No.:EN-NOP-8670
 
EnGenius 11a/b/g Multi-Client Bridge/AP/ WDS безж. у-во with114.45 лв.
доставим
• Access Point Soho EnGenius 11a/b/g Multi-Client Bridge/AP/ WDS безж. у-во with built-in 16dbi patch antenna Part No.:EN-EOC-8610S+
 
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Mul114.84 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+85DLC03D, 10G, 850nm, LC, Multi Mode, up to 300 meter Part No.:MT-S+85DLC03D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n114.84 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PoE in, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT5NDR2
 
MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5 ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGE114.84 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Облъчвател MikroTik LDF 5 ac, 716 MHz, 256 MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 9dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBLDFG-5ACD
 
19" mounting 8-way socket panel - type Schuko, fuse 10A, wi116.17 лв.
доставим
• 19" mounting 8-way socket panel - type Schuko, fuse 10A, with 2m cord with plug IEC C14
 
19” 1U Basic PDU, plug IEC 320 C14, power cord 2.8m, Outlets116.17 лв.
доставим
• 19” 1U Basic PDU, plug IEC 320 C14, power cord 2.8m, Outlets - 9x Schuko, power rating 10A
 
ASUS RP-AC53 DB WL ACCSS POINT116.27 лв.
доставим
 
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE610, 300Mbps, 5GHz, 27dBm117.74 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE610, 300Mbps, 5GHz, 27dBm, 23dBi антена, външен монтаж Part No.:TL-CPE610
 
D-LINK DAP-2230 WL N POE AP120.39 лв.
доставим
• Wireless N PoE Access Point 2.4GHz Single Band
 
D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Commo120.98 лв.
доставим
• Адаптер D-Link DHP-W311AV/E PowerLine AV 500 Wireless N Extender
 
Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм)121.44 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател за RocketDish антени (2 ft / 648 мм) Part No.:UB-RAD-RD2
 
Ubiquiti Tочка за достъп Ubiquiti UAP, 2.4GHz, 150 Mbps, 17 121.44 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti Tочка за достъп Ubiquiti UAP, 2.4GHz, 150 Mbps, 17 dBm, 1dBi, 25m, PoE, Indooor Part No.:UB-UAP-IW
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов121.57 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE450, AC1750, двулентов, 1xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE450
 
PAXTON Net2 Desktop Reader USB121.60 лв.
доставим
Net2 Desktop Reader USB
снимка
Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор121.97 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103R, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103R
 
Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC пор121.97 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Dahua Конвертор Dahua OTE103T, 1x10/100Mbps RJ45, SM, FC порт Part No.:DH-OTE103T
 
Mikrotik LHG 5 Outdoor 5GHz 802.11a/n, 24.5dBi antenna122.15 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG 5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 24.5 dBi, PoE in, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBLHG-5ND
 
Mikrotik RouterBOARD 951Ui-2HnD124.96 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951Ui-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xFE, 1xUSB Part No.:MT-RB951UI-2HND
снимка
Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 SC Singlemode adapters 125.95 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Оптич. панел loaded with 4 SC Singlemode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXSM04DC2
 
SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19"126.32 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул 6 Outlets PDU, 1x Circuit Breaker, 19" Part No.:SEPD322000506
 
Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps127.70 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) VIZN App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5 ac, 5GHz 802.11128.04 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT Lite 5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 650 MHz, 64 MB, 1xFE, 16dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXT5HACD2N
 
TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400129.23 лв.
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 100-240V ТЗИ Redundant Power Supply for TL-MC1400 Part No.:TL-MCRP100
 
SeaMAX 6U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф129.36 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 6U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6406
 
CISCO 32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Ph130.53 лв.
доставим
32 Button Attendant Console for Cisco SPA500 Family Phones
снимка
SeaMAX FO Панел 96 Port, SC/SC, Duplex Coupler131.08 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX FO Панел 96 Port, SC/SC, Duplex Coupler Part No.:SMFBPP-AEP-RM-96SCT
 
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23133.32 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 23dBi, до 450Mbps+, 25dBm, 1xGbE, PTP/PtMP Part No.:UB-LBE-5AC-GEN2
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x G134.33 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8010PKIT, AV1200, 1x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8010PKIT
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG HP5, 802.11a/n, 600MHz134.64 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG HP5, 802.11a/n, 600MHz, 64MB, 1xFE, 24.5dBi, PTP Part No.:MT-RBLHG-5HPND
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP ac, 802.11b/g/n/ac, 71134.64 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik cAP ac, 802.11b/g/n/ac, 716 MHz, 128 MB, 1xGbE, 802.3af/at Part No.:MT-RBCAPGI-5ACD2ND
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 1310nm, LR, 10km, DDM, LC du134.64 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, 1310nm, LR, 10km, DDM, LC duplex Part No.:OE-SFP+-10GB-LR
 
Triton 19' Sliding shelf 1U/450m II конзола137.28 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton 19' Sliding shelf 1U/450m II конзола Part No.:TN-RAB-UP-X28-A1
 
Triton Fan модул for base of Delta R 220V/30W 2xfan,thermost139.92 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Fan модул for base of Delta R 220V/30W 2xfan,thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X23-X1
 
SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers,140.84 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX Муфа 48 FO Splice Closure, 1-10 tray, max.240 fibers, 6+1 cable entries Part No.:SMF-GPJ-04V7
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter141.11 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti UniFi AP, 802.11 b/g/n, Indooor141.24 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti 2.4GHz UniFi AP, безж. точка за достъп, 300 Mbps, 20 dBm, 2x2 MIMO 3dBi, PoE+, Indooor Part No.:UB-UAP
 
D-Link Wireless N Access Point141.37 лв.
доставим
 
 
Brand-Rex Панел 1U SIJ angled panel with management suitable142.56 лв.
доставим
• Cable Tools & Kits Brand-Rex Панел 1U SIJ angled panel with management suitable for up to 24 snap in jacks BLACK Part No.:BCMMCPNLX24SIJ2MAN
 
SeaMAX 9U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф142.56 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 9U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6409
 
19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4143.99 лв.
доставим
• 19" 2U 48-port angled patch panel with labels, w/ six CFFPL4 type front removable snap-in faceplates
 
ZyXEL PLA5256 Twin Pack, 2x 1000Mbps Powerline Past-Thru Gig144.52 лв.
доставим
• ZyXEL PLA5256 1000 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet адаптер TWIN PACK Продуктов номер:ZYXEL-PLA5256-TWIN ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
TENDA PH6 GB POWERLINE144.59 лв.
доставим
 
 
Optone Модул 1.25G SFP-CWDM, 80km, 1470-1610nm, LC145.20 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул 1.25G SFP-CWDM, 80km, 1470-1610nm, LC Part No.:SA-SFP-CWDM
 
SeaMAX Врата за шкаф 32U AD cabinet, 600mm149.16 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Врата за шкаф 32U AD cabinet, 600mm Part No.:SEAD1632001
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE500, AC1900, двулентов149.29 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE500, AC1900, двулентов, 1xGbit порт, 4 външни антени Part No.:TL-RE500
 
ZyXEL 1000BaseSX SFP Модул149.83 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 1000BaseSX SFP Модул Part No.:ZX-SFP-SX
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL HP5, 5GHz 802.11a/n154.44 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL HP5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, 27dBi, 630mW, PoE in Part No.:MT-RBLHG-5HPND-XL
 
MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC154.44 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP модули комплект MikroTik S-3553LC20D, 1.25G, LC, up to 20 kilometer Single Mode, DDM Part No.:MT-S-3553LC20D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.154.44 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik GrooveA 52, 2.4/5Ghz, 802.11a/b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xFE, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBGROOVEA-52HPN
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n,154.44 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 2, 2,4GHz 802.11b/g/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 10dBi, AP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-2HnD
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 4U/400mm FLAT-PACK full gla154.44 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 4U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-04-AS4-BAX-A1
 
ASUS RP-AC56 WL ACCESS POINT154.56 лв.
доставим
 
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz155.23 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz, 1xGbit PoE порт, таванен монтаж Part No.:TL-EAP225
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module155.65 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy Subscriber Module Part No.:MA-5400SMDD
 
Аксес пойнт, Netgear WAC104, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps156.11 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC104, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
 
SeaMAX AC/DC Power Supply, 220V/48V, 300W156.95 лв.
доставим
• Switch/ Router Module SeaMAX AC/DC Power Supply, 220V/48V, 300W Part No.:SA-GZT-H300S48
 
Mikrotik RouterBOARD 951G-2HnD157.08 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik RB951G-2HnD, 2.4GHz 1000mW 802.11b/g/n, 600MHz, 128MB, 5xGE, 1xUSB Part No.:MT-RB951G-2HND
снимка
EXP MODULE A39T/1P 1000TX158.18 лв.
доставим
 
снимка
TENDA NOVA MW3(2-PACK) MESH160.18 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz160.88 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300
 
Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB D160.88 лв.
доставим
• Network Adapter Gigabit Ubiquiti Контролер Ubiquiti Cloud Key, Quad-Core SoC, 1 GB DDR, 1GE Part No.:UB-UC-CK
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE520, 300Mbps, 5GHz, 27dBm161.59 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CPE520, 300Mbps, 5GHz, 27dBm, 16dBi антена, 20km, външен монтаж Part No.:TL-CPE520
 
Planet GEPON ONU with 1-Port Fast Ethernet + 1-Port Gigabit 162.36 лв.
доставим
• GePON ONU Planet GEPON ONU with 1-Port Fast Ethernet + 1-Port Gigabit Ethernet Part No.:PT-EPN-102
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Ro162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 17dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G17-90
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, R162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 120 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G16-120
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-30, 5GHz, 19dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-30, 5GHz, 19dBi, ъгъл на насоченост 30гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-30
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-60, 5GHz, 16dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-60, 5GHz, 16dBi, ъгъл на насоченост 60гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-60
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-90, 5GHz, 13dBi, ъгъл на 162.36 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti PrismAP-5-90, 5GHz, 13dBi, ъгъл на насоченост 90гр. Part No.:UB-PRISMAP-5-90
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M2-400, 2.4G162.36 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M2-400, 2.4GHz, airMAX, 18 dBi, 1xFE, 28dBm, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M2-400
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, 162.49 лв.
доставим
• Business AP 5GHz TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP225-Outdoor, 1xGbE RJ45, AC1200, 2 omni антена, IP65 външен монтаж Part No.:TL-EAP225-OUTDOOR
 
SeaMAX 12U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф163.68 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 12U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SMEWM6412
 
Antenna Outdoor Parabolic WiFi 24db N-type WL0097164.95 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL NWA1100-NH Standalone 802.11b/g/n Wireless Business Ac165.24 лв.
доставим
• ZYXEL безжичен Access Point NWA1100-NH,802.11 b/g/n PoE, 4 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA1100-NH ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
D-link 2-Port Gigabit PoE Extender165.67 лв.
доставим
• Х-ка 1: PoE + Data Ports (IN): 1x10/100/1000BASE-T RJ45 port, Supports half/full-duplex • Х-ка 2: PoE + Data Ports (OUT): 2x10/100/1000BASE-T RJ45 port, Supports half/full-duplex • Х-ка 3: Standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x Flow Control • Х-ка 4: Built-in 4 kV surge protection • Х-ка 5: Withstands operating temperatures of up to 60 °C • Х-ка 6: Dimensions (LxWxH): 155 x 60 x 40 mm
 
Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 4 pin wiring, B166.32 лв.
доставим
• Category 3 System Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 4 pin wiring, Black Part No.:BCC5CPNLU504PK2
 
Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 6 pin wiring, B166.32 лв.
доставим
• Category 3 System Brand-Rex 50 way Unscreened Telephone Панел, 6 pin wiring, Black Part No.:BCC5CPNLU506PK2
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter167.04 лв.
доставим
 
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. т167.42 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H023A
 
Planet GEPON ONU with 4-Port Fast Ethernet168.73 лв.
доставим
• GePON ONU Planet GEPON ONU with 4-Port Fast Ethernet Part No.:PT-EPN-104
 
Адаптер Netgear POWERLINE 1000 + WiFi AC650, 1 Gigabit Port,168.78 лв.
доставим
• Адаптер Netgear POWERLINE 1000 + WiFi AC650, 1 Gigabit Port, комплект от 2 броя
 
MikroTik Кит MikroTik Sleeve30170.04 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Кит MikroTik Sleeve30 Part No.:MT-SLEEVE30
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32170.04 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK U-5HnD, 400MHz, 32MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKU-5HND
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac (black edition), 5G170.04 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik wAP ac (black edition), 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 64 MB, 1xGbE, 2dBi Part No.:MT-RBWAPG-5HACT2HND-BE
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 6U/400mm FLAT-PACK full gla171.35 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 6U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-06-AS4-BAX-A1
 
MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2171.60 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 5, 802.11a/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-5HPND-OUT
 
Mikrotik BaseBox 2171.60 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik BaseBox 2, 802.11b/g/n, 600 MHz, 64MB, 1xGE, 1xUSB, 2 chains Part No.:MT-RB912UAG-2HPND-OUT
 
SeaMAX Врата за шкаф 42U T3, 600mm widht171.87 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Врата за шкаф 42U T3, 600mm widht Part No.:SET36110001
 
Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP+, 1310nm, 10km, LC, комплект 2 б172.66 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti Модул Ubiquiti SFP+, 1310nm, 10km, LC, комплект 2 бр. Part No.:UB-UF-SM-10G
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG 5ac, 802.11ac, 716MHz,172.66 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG 5ac, 802.11ac, 716MHz, 256MB, 1xGbE, 24.5 dBi, PoE in, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBLHGG-5ACD
 
CISCO 1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port173.27 лв.
доставим
1 Line IP Phone With Display, PoE, PC Port
снимка
ZyXEL NWA1123-AC v2, Standalone Dual Band/Dual Radio 802.11a175.38 лв.
доставим
• Business AP Dual Band ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NWA1123-ACV2, AC1200, двулентова, 1xGbE RJ45, монтаж на таван Part No.:ZX-NWA1123-ACV2
 
Ubiquiti UniFi AP AC LITE 802.11a/b/g/n/ac, 20dBm179.55 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, single unit
 
ZTE ZTE GPON CPE ZXHN F660181.68 лв.
доставим
• GePON ONU ZTE ZTE GPON CPE ZXHN F660 Part No.:ZT-ZXHN-F660
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300181.81 лв.
налично
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LITE, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO 3dBi, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LITE
 
Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм)181.81 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Обтекател, 3 RocketDish (972 мм) Part No.:UB-RAD-RD3
 
Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 16181.81 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz LiteBeam, AIRMAX, Клиентско устройство, AC, 16dBi, 1xGbit port, 25dBm, PTP, PTMP, 30км+ Part No.:UB-LBE-5AC-16-120
 
Ubiquiti Стойка AF-5X Multiplexer Ubiquiti, 4x4 MIMO181.81 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Стойка AF-5X Multiplexer Ubiquiti, 4x4 MIMO Part No.:UB-AF-MPX4
 
Brand-Rex Optical Панел loaded with 24 SC Duplex Multimode a182.20 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Optical Панел loaded with 24 SC Duplex Multimode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXMM48DC2
 
UBIQUITI Wi-Fi Access Point UBIQUITI NanoStation M5 MIMO182.44 лв.
доставим
NanoStation M5: 5GHz Hi Power 2x2 MIMO AirMax TDMA Station. The original NanoStation set the bar for the world's first low-cost and efficiently designed outdoor broadband CPE. The new NanoStation M and NanoStation Loco M take the same concept to the future with new redesigned sleek and elegant form-factors. 150+ Mpbs real outdoor throughput and up to 15km+ range. Featuring 2x2 MIMO technology, the new NanoStation links significantly faster and farther than ever before. New antenna array designs featuring 16dBi dual-polarity gain at 5GHz and 11dBi dual-polarity 11dBi at 2.4GHz. Both with optimized cross-polarity isolation and in a compact form-factor. Secondary ethernet port with software enabled POE output for seamless IP Video integration. Remote hardware reset circuitry of NanoStation M allows for device to be reset remotely from power supply location. In addition, any NanoStation can easily become 802.3af 48V compliant through use of Instant 802.3af adapter.
снимка
Ubiquiti UniFi LR Wireless AP 300Mbps 802.11b/g/n 27dBm183.48 лв.
доставим
• Ubiquiti-UniFi 802.11n MIMO безжичен Access Point Long Range Продуктов номер:UBIQUITI-UNIFI-LONG-RANGE UBIQUITI Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
CISCO Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)184.09 лв.
доставим
Cisco WAP121 Wireless-N Access Point with PoE (Europe)
снимка
SeaMAX 10Gb/s XFP Transceiver модул, Hot Pluggable, Duplex L184.43 лв.
доставим
• Switch/ Router Module SeaMAX 10Gb/s XFP Transceiver модул, Hot Pluggable, Duplex LC, 1310nm, DFB-LD, Single-Mode, 10km Part No.:SA-HXFP-2321
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*9U)185.21 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*9U) Part No.:SMEZH6409
 
D-Link Wi-Fi Smart Power Strip191.26 лв.
доставим
• Х-ка 1: Standards: IEEE 802.11n/g (Maximum wireless signal rate derived from IEEE standard 802.11n specifications. Actual data throughput will vary) • Х-ка 2: Security: WPA/WPA2, WEP • Х-ка 3: Power Input: 100 to 240 V AC, 50/60 Hz • Х-ка 4: Buttons: 4 x Power on/off buttons, Reset button, WPS button • Х-ка 5: One internal antenna • Х-ка 6: Dimensions: 350 x 84 x 40 mm, Cable Length - 1.5 metres
 
MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg192.28 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAS-5G-19D120, 5GHz, 19dBi, 120deg, 2xRP-SMA Part No.:MT-MTAS-5G-19D120
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 6192.28 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5, 5GHz 802.11a/n, 600 MHz, 64 MB, 1xGE, 14dBi, 90 deg, PoE in Part No.:MT-RBSXTG-5HPND-SAR2
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL 5 ac, 716MHz, 256MB192.28 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LHG XL 5 ac, 716MHz, 256MB, 1xGbE, 27 dBi, PoE in, Nv2 TDMA Part No.:MT-RBLHGG-5ACD-XL
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE, 600MHz, 128192.28 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE, 600MHz, 128MB, 5xFE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKUPA-5HND
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 193.58 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-300-ISO, 5GHz, airMAX, 22 dBi, 150Mbit+, 20km+ Part No.:UB-PBE-M5-300-ISO
 
Ubiquiti 5GHz PowerBeam, AIRMAX Бридж, 25 dBi, 150Mbit+, 25к193.58 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti 5GHz PowerBeam, AIRMAX Бридж, 25 dBi, 150Mbit+, 25км+, 400мм Part No.:UB-PBE-M5-400
 
TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x G194.37 лв.
доставим
• Network Adapter Powerline TP-Link Адаптер за мрежа TP-LINK TL-PA8030PKIT, AV1200, 3x GbE порта, AC гнездо, комплект 2 бр. Part No.:TL-TL-PA8030PKIT
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 4U/400mm194.89 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 4U/400mm Part No.:TN-RBA-04-AS4-BAX-A1
 
Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks ePMP, 5GHz195.94 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks ePMP, 5GHz Force 180, 16dBi антена Part No.:CN-C050900C073A
 
Brand-Rex GigaPlus 16 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC U196.20 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 16 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC Universal wiring Black Part No.:BCGPCPNLF16012M
 
CISCO Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver196.93 лв.
доставим
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC198.82 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLU16012M
 
SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф199.32 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 6U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6606
 
DSP-W245/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the fre199.52 лв.
доставим
• DSP-W245/E myHome SmartPlug Turn devices on/off with the free mobile app
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/86199.78 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M, 2.4/5GHz, 300/867Mbit, 20dBm, 2x2 MIMO, PoE, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-M
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, 200.12 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G23-S45, airFiber 5GHz, 23dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G23-S45
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA200.12 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti UMA-D, 802.11ac, 2xRP-SMA Part No.:UB-UMA-D
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ,200.12 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ, 19dBi, до 450+Mbps, 15+km Part No.:UB-NBE-5AC-GEN2
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 9U/400mm FLAT-PACK full gla200.12 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 9U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-09-AS4-BAX-A1
 
D-Link PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit200.62 лв.
доставим
• PowerLine AV2 1000 Wi-Fi AC1200 Starter Kit
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall200.81 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC, In Wall
 
Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps200.85 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
 
Triton Top (bottom) fan модул, 2fans 220V/30W, thermostat201.43 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 2fans 220V/30W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X03-X3
 
ZyXEL 1000Base-LX SFP Модул, 10km, 1310nm, LC, DDMI202.74 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 1000Base-LX SFP Модул, 10km, 1310nm, LC, DDMI Part No.:ZX-SFP-LX-10-D
 
AEG PDU 6000, 19" rack sockets Alu-case, 4 x C13 / 10 A stat204.05 лв.
доставим
• Accessories for Racks AEG PDU 6000, 19" rack sockets Alu-case, 4 x C13 / 10 A status LED Part No.:AG-6000007123
 
ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet а204.89 лв.
доставим
• ZyXEL PLA5456 1800 Mbps Powerline 2-Port Gigabit Ethernet адаптер TWIN PACK Продуктов номер:ZYXEL-PLA5456-TWIN ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
Brand-Rex Optical Панел loaded with 12 LC Duplex Multimode a207.50 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories Brand-Rex Optical Панел loaded with 12 LC Duplex Multimode adapters - Black Part No.:BCFPCC1SXMM24LC2
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1270/ R1310nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-12-10D
 
Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DD207.71 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Optone Модул Optone SFP 10Gbps, T1310/ R1270nm, LR, 10km, DDM, LC simplex Part No.:OE-SFP+-BIDI-13-10D
 
SeaMAX 9U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф209.28 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 9U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6609
 
SeaMAX Модул Fan Unit, 1U, 4 fans and thermostat210.06 лв.
доставим
• Accessories for Racks SeaMAX Модул Fan Unit, 1U, 4 fans and thermostat Part No.:SESA0038412
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/400mm210.59 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/400mm Part No.:TN-RBA-06-AS4-BAX-A1
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 72211.90 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetBox 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 866Mbit, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-NB
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128M211.90 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKG-5HACD
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 5 ac, 5GHz 802.11a/n/a211.90 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT 5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128 MB, 1xGbE, 16dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-5HPACD
 
Synology DS119J NAS Server for SOHO211.90 лв.
налично
 
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*12U)212.03 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*12U) Part No.:SMEZH6412
 
Brand-Rex GigaPlus 48 Port Unscreened Patch Панел 2U Univers213.20 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 48 Port Unscreened Patch Панел 2U Universal punchdown and wiring Black Part No.:BCGPCPNLU48002
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1200, 1200Mbps, 2.4/5GHz,213.33 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1200, 1200Mbps, 2.4/5GHz, 1000Mbps RJ45 порт, IEEE802.3af PoE Part No.:TL-CAP1200
 
CENTRAL 2TB SG HOME NAS214.14 лв.
доставим
 
снимка
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE650, AC2600, двулентов214.64 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE650, AC2600, двулентов, 1xGbit порт, 4 външни антени Part No.:TL-RE650
 
SeaMAX 15U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф215.82 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 15U*600*450 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6415
 
Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5217.13 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 16 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLF160K2M
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/8221.05 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-LR, 2.4/5GHz, 450/867Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-LR
 
Brand-Rex GigaPlus 24 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC U223.67 лв.
доставим
• Category 5e System Brand-Rex GigaPlus 24 Port Screened Patch Панел 1U 110 IDC Universal wiring Black Part No.:BCGPCPNLF24012M
 
ZyXEL 1-port Ethernet, 1-port GePON CPE 10 Km Passave-based 224.98 лв.
доставим
• GePON ONU ZyXEL 1-port Ethernet, 1-port GePON CPE 10 Km Passave-based Optical Network Unit Part No.:ZX-ONU-631HA-11
 
HPE OC20 802.11ac (RW) Access Point229.46 лв.
доставим
• Скорост: Up to 867 Mbps on the 5 GHz 802.11ac radio and 400 Mbps on the 2.4 GHz 802.11n radio • Антена: Two integrated dual-band downtilt omni-directional antennas for 2x2 MIMO with maximum antenna gain of 3.4dBi in 2.4GHz and 6.6dBi in 5GHz. • Интерфейс: 1x10/100/1000BASE-T Ethernet network interface (RJ-45) • Стандарти: 802.3, 802.3u, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.3af, 802.3at, 802.3az • Сигурност: Website filtering identifies, classifies, and blocks access to applica
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/400mm230.21 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/400mm Part No.:TN-RBA-09-AS4-BAX-A1
 
MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-231.52 лв.
доставим
• Wireless Accessories MikroTik Антена MikroTik MTAD-5G-30D3-PA, 5GHz, 30dBi, 2xRP-SMA Female Part No.:MT-MTAD-5G-30D3-PA
 
ZyXEL 4-port Ethernet, 1-port Ge-PON CPE 10 Km Passave-based231.52 лв.
доставим
• GePON ONU ZyXEL 4-port Ethernet, 1-port Ge-PON CPE 10 Km Passave-based Optical Network Unit Part No.:ZX-ONU-634HA-11
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5 ac, 5GHz 802.11a/n231.52 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT SA5 ac, 5GHz 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128 MB, 1xGbE, 14dBi, PTP/CPE Part No.:MT-RBSXTG-5HPACD-SA
 
MikroTik Точка за достъп MikroTik wAP LTE kit, 2.4GHz, LTE м231.52 лв.
доставим
• Router Wireless MikroTik Точка за достъп MikroTik wAP LTE kit, 2.4GHz, LTE модем, външен монтаж Part No.:MT-RBWAPR-2ND-R11E-LTE
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC231.52 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Unscreened Patch Панел 1U 110 IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLU24012M
 
D-Link Wireless AC1300 Wave2 Dual-Band PoE Access Point231.96 лв.
доставим
• Скорост: 400 Mbps over the 2.4 GHz band + 867 Mbps over the 5 GHz band • Антена: 2 internal dual-band 3 dBi omni antennas • Интерфейс: 1x10/100/1000 Gigabit Ethernet port (supports PoE) • Стандарти: 802.3, 802.3u, 802.3af, 802.3ab, IEEE 802.3az, 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac • Сигурност: WPA/WPA2 - Enterprise/Personal, WEP 64/128-bit encryption, SSID broadcast disable, MAC address access control, Network Access Protection (NAP), Internal RADIUS server • Захранване: External
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Rad232.82 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Force 100 Connectorised Radio + Dish безж. точка за достъп Part No.:CN-C050900H043A
 
CONTEG 19" ventilation unit, 2 fans with thermostat233.81 лв.
доставим
19" ventilation unit, 2 fans with thermostat
снимка
ZyXEL NAS326, 2-bay Single Core Personal Cloud Storage, Dual236.31 лв.
доставим
• ZYXEL NAS 326 за 2 диска Продуктов номер:ZYXEL-NAS-326 ZYXEL Сторидж у-ва и консумативи
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400-ISO, 236.75 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam PBE-M5-400-ISO, 5GHz, 25 dBi, 150Mbit+, 25km+ Part No.:UB-PBE-M5-400-ISO
 
Triton 19' Single-sectioned шкаф 12U/400mm FLAT-PACK full gl236.75 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' Single-sectioned шкаф 12U/400mm FLAT-PACK full glass door Part No.:TN-RXA-12-AS4-BAX-A1
 
Cisco WAP150 Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE238.52 лв.
доставим
• Wireless-AC/N Dual Radio Access Point with PoE
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/600mm239.36 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 6U/600mm Part No.:TN-RBA-06-AS6-BAX-A1
 
D-Link AC1200 Whole Home Wi-Fi system (2 pack)240.21 лв.
доставим
• Скорост: 300 Mbps over the 2.4 GHz band + 866 Mbps over the 5 GHz band • Антена: 3 x internal antennas • Интерфейс: 2x10/100/1000Base-T • Стандарти: IEEE 802.3u, IEEE 802.3i, IEEE 802.3ab, 802.11a, 802.11g, 802.11n, 802.11ac • Сигурност: 128-bit AES data encryption, WPA/WPA2 wireless security • Захранване: Power Input: 100 V to 240 V/AC, 50/60 Hz • Управление: Web-based user interface
 
SeaMAX 12U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф240.67 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 12U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6612
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ,241.98 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PBE-5AC-Gen2, 1xGbE, 5GHZ, 25dBi, до 450+Mbps, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-GEN2
 
Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports241.98 лв.
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti UniFi Security Gateway, 3x Gigabit Ports Part No.:UB-USG
 
PAXTON PROXIMITY P50 reader243.55 лв.
доставим
PROXIMITY P50 reader
снимка
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*15U)246.30 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX ZH wall mounting (600*550*15U) Part No.:SMEZH6415
 
EXP MODULE A35SX/1P(SC) 1000SX247.25 лв.
доставим
 
снимка
QK724A B-SERIES 16GB SFP+SW XC248.63 лв.
доставим
 
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT LTE kit, 2G/3G/4G/LTE 249.83 лв.
доставим
• Access Point Soho MikroTik Tочка за достъп MikroTik SXT LTE kit, 2G/3G/4G/LTE кат.4 модем, Micro SIM слота, до 150Mbit/s Part No.:MT-RBSXTR&R11E-LTE
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik LtAP mini LTE kit, 802.11b249.83 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik LtAP mini LTE kit, 802.11b/g/n, 650 MHz, 64MB, 1xFE, 2 chains Part No.:MT-RB912R-2ND-LTM&R11E-LTE
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE ac, 720MHz, 249.83 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik OmniTIK 5 PoE ac, 720MHz, 128MB, 5xGE, 5Ghz, 7.5dBi, USB, Dual Chain Part No.:MT-RBOMNITIKPG-5HACD
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/400mm249.83 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/400mm Part No.:TN-RBA-12-AS4-BAX-A1
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена253.75 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-5G10
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, 253.75 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G30-S45, airFiber 5GHz, 30dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G30-S45
 
Brand-Rex 0.5U Cat6Plus 24 Port Screened Patch панел253.75 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex 0.5U Cat6Plus 24 Port Screened Patch панел Part No.:BC-C6CPNLF240K2H
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5253.75 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Black with cable management Part No.:BCC6CPNLF240K2M
 
Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 5253.75 лв.
доставим
• Category 6 System Brand-Rex Cat6Plus 24 Port Screened Patch Панел 1U LSA IDC 568A/B Wired Grey with cable management Part No.:BCC6CPNLF240K8M
 
TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Sc255.45 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Удължител на обхват TP-LINK RE590T, AC1900, Touch Screen, 4xGbit порт, 3 външни антени Part No.:TL-RE590T
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz255.98 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP320, 1.2Gbps, 2.4GHz/5GHz, 1xGbit PoE порт, таванен монтаж Part No.:TL-EAP320
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1750, 1750Mbps, 2.4/5GHz,255.98 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK CAP1750, 1750Mbps, 2.4/5GHz, 1000Mbps порт, IEEE802.3af PoE Part No.:TL-CAP1750
 
SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX OR Open Rack (600*600*42U)256.37 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Комуникац. шкаф SeaMAX OR Open Rack (600*600*42U) Part No.:SEOR6642
 
ZyXEL NWA1123-NI Dual Band/Dual Radio 802.11b/g/n Wireless B258.32 лв.
доставим
• ZyXEL NWA1123-NI безжичен Dual Band 802.11b/g/n бизнес AP, 2x3dBi,16SSID, 4 режима (AP, Repeater, Bridge, Client), WPA2, PoE, WMM Продуктов номер:ZYXEL-NWA1123-NI ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
снимка
ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NAP102, AC1200, 1xGbE RJ45, 2x2 260.04 лв.
доставим
• Business AP Dual Band ZyXEL Точка за достъп ZyXEL NAP102, AC1200, 1xGbE RJ45, 2x2 MIMO, Cloud Part No.:ZX-NAP102
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC, airMAX ac,261.60 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti NanoStation AC, airMAX ac, 1GbE, 450+Mbps, 20dBm, 16dBi, 15+km Part No.:UB-NS-5AC
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti IS-5AC, 1xGbE, 5GHZ, 14dBi261.60 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti IS-5AC, 1xGbE, 5GHZ, 14dBi, до 450+Mbps Part No.:UB-IS-5AC
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/600mm261.60 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 9U/600mm Part No.:TN-RBA-09-AS6-BAX-A1
 
TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 12261.73 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Антена TP-LINK TL-ANT5819MS, 5GHz 19dBi 2x2 MIMO, 120°, секторна Part No.:TL-TL-ANT5819MS
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 15s, 802.11a/n/ac,269.45 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 15s, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2 chains Part No.:MT-RB921GS-5HPACD-15S
 
19" ventilation unit, 4 fans, with thermostat, for top or bo270.60 лв.
доставим
• 19" ventilation unit, 4 fans, with thermostat, for top or bottom installation to the racks depth 600,800 and 1200mm INCLUDE MOUNTING PLATE
 
Triton Top (bottom) fan модул, 4fans 220V/60W, thermostat274.68 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 4fans 220V/60W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X04-X3
 
CENTRAL 3TB SG HOME NAS275.96 лв.
доставим
 
снимка
SeaMAX 15U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф277.30 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack SeaMAX 15U*600*600 SeaMAX WM wall mounting Комуникац. Шкаф Part No.:SEWM6615
 
PAXTON 2A 12V dc power supply in plastic cabinet282.00 лв.
доставим
2A 12V dc power supply in plastic cabinet
снимка
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Ro282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 20dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G20-90
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 19dBi, 120 deg, R282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 19dBi, 120 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-5G19-120
 
Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 15dBi, 120 гр, Ro282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 15dBi, 120 гр, Rocket Kit Aнтена, Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-2G15-120
 
Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Ro282.53 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, 16dBi, 90 deg, Rocket Kit Антена , Dual Linear Polarization Part No.:UB-AM-2G16-90
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO-E, 2.4/5GHz, 45283.35 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO-E, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, PoE+, без PoE адаптер в комплекта Part No.:UB-UAP-AC-PRO-E
 
Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/600mm285.14 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19' One-sectioned шкаф 12U/600mm Part No.:TN-RBA-12-AS6-BAX-A1
 
MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Si289.07 лв.
доставим
• Switch/ Router Module MikroTik SFP+ модул MikroTik S+31DLC10D, 10G, 1310nm, LC, Single Mode, up to 10 kilometer Part No.:MT-S+31DLC10D
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik QRT 2, 802.11b/g/n, 600MHz289.07 лв.
доставим
• Business AP 2.4GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik QRT 2, 802.11b/g/n, 600MHz, 64MB, 1xGE, 17dBi, PTP Part No.:MT-RBQRTG-2SHPND
 
Cisco WAP371 Wireless-AC/N Dual Radio 802.11ac Access Point 291.31 лв.
доставим
• Dual Radio 802.11ac Access Point with PoE (ETSI)
снимка
Сателит Netgear ORBI RBS20, 2PT AC2200 (866 + 866 + 400 Mbps295.15 лв.
доставим
• Сателит Netgear ORBI RBS20, 2PT AC2200 (866 + 866 + 400 Mbps) Tri-band WiFi, Multi-MIMO, Gigabit Extender, 4 internal antenas, малък ORBI сателит
 
AUDAX, 19'' Wall Type 20U 560X600300.00 лв.
налично
 
 
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена303.46 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 30dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G30
 
SM AOC-E10GSFPSR OPTI MOD 10G304.66 лв.
доставим
 
 
19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with rem306.19 лв.
доставим
• 19" 6U two-section wall-mounting rack, depth 400 mm with removable side panels
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/308.69 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO, PoE+, Indoor/Outdoor Part No.:UB-UAP-AC-PRO
 
TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC500, 5 GE порта, 312.87 лв.
доставим
• Wireless Accessories TP-Link Контролер безжична мрежа TP-Link AC500, 5 GE порта, до 500 CAP устройства, без лиценз, рак монтаж Part No.:TL-AC500
 
Asus AS1002T, 2-bay NAS, Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 313.87 лв.
доставим
 
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена317.84 лв.
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 90 Антена Part No.:CN-C050900D003A
 
Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена317.84 лв.
доставим
• Wireless Accessories Cambium Networks ePMP 1000: 5GHz Sector 120 Антена Part No.:CN-C050900D002A
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP330, 1.9Gbps, 2.4GHz/5GHz318.50 лв.
доставим
• Business AP Dual Band TP-Link Tочка за достъп TP-LINK EAP330, 1.9Gbps, 2.4GHz/5GHz, 2xGbit портове, PoE, таванен монтаж Part No.:TL-EAP330
 
CENTRAL 4TB SG HOME NAS320.11 лв.
доставим
 
снимка
ZyXEL Антена ZyXEL EXT-114, 2.4GHz, 14dBi, панелна, директно324.25 лв.
доставим
• Wireless Accessories ZyXEL Антена ZyXEL EXT-114, 2.4GHz, 14dBi, панелна, директно насочване, N-тип конектор Part No.:ZX-EXT114
 
Cisco WAP361 Wireless-AC/N Dual Radio Wall Plate Access Poin324.32 лв.
доставим
• Wireless-AC/N Dual Radio Wall Plate Access Point with PoE
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за ZYW310 и USG310, IDP, 1 годин326.48 лв.
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за ZYW310 и USG310, IDP, 1 година Part No.:ZX-LIC-IDP-ZZ0030F
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 328.31 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik NetMetal 5, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2000mW Part No.:MT-RB921UAGS-5SHPACT-NM
 
ZyXEL Оптичен модул ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+, 850nm, къс об329.62 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL Оптичен модул ZyXEL SFP10G-SR, 10G SFP+, 850nm, къс обхват (300m), LC конектор Part No.:ZX-SFP10G-SR
 
Triton 18U/600x600 One-section Wall Mount. шкаф, glass door330.92 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 18U/600x600 One-section Wall Mount. шкаф, glass door Part No.:TN-RBA-18-AS6-BAX-A1
 
Triton 19" One-sectioned шкаф 12U/600mm with removable side 332.23 лв.
доставим
• Wall-Mounted Rack Triton 19" One-sectioned шкаф 12U/600mm with removable side covers Part No.:TN-RUA-12-AS6-BAX-A1
 
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay Gigabit + 2339.11 лв.
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay Gigabit + 2 x USB 3.0
 
Triton Top (bottom) fan модул, 6fans 220V/90W, thermostat344.00 лв.
доставим
• Accessories for Racks Triton Top (bottom) fan модул, 6fans 220V/90W, thermostat Part No.:TN-RAB-CH-X05-X3
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 d345.31 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax BaseStation, Variable 60-120 deg, 21dBi-19dBi, Titanium Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AM-V5G-TI
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB,347.93 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik DynaDish 5, 720MHz, 128MB, 1xGE, 802.11a/n/ac, 25dBi, Dual Chain Part No.:MT-RBDYNADISHG-5HACD
 
Asustor AS1002T v2 2 bay NAS, New Marvell ARMADA-385 Dual Co352.79 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 1x10/100/1000Base-T • USB портове: 2 x USB 3.1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1 • Брой поддържани твърди дискове: 2 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD • Torrent клиент: yes • Други: 165 x 102 x 218 mm
 
Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтен355.78 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 2.4GHz 2x2 MIMO AirMax Omni,10dBi, Rocket Kit Aнтена Part No.:UB-AMO-2G10
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD, 300Mbps/2.4GHz363.62 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-nanoHD, 300Mbps/2.4GHz, 1733Mbps/5GHz, 4x4 MIMO, 1xGE, 200+ клиента Part No.:UB-UAP-NANOHD
 
ZyXEL Multy X, WiFi System (Pack of 2) AC3000 Tri-Band WiFi368.22 лв.
доставим
• Скорост: Up to 1733 Mbps for 5 GHz (dedicated backhaul), 866 Mbps for 5 GHz, 400 Mbps for 2.4 GHz • Антена: 9 internal antennas • Интерфейс: WAN: 1x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 port with auto MDI/MDIX support, LAN: 3x10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 ports with auto MDI/MDIX support, 1 x USB 2.0 port, BLE 4.1 Bluetooth • Стандарти: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac • Сигурност: Firewall security (NAT) • Захранване: 12V DC, 3A
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC ISO, 5GHz , 1375.40 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PowerBeam AC ISO, 5GHz , 1GbE, 450+Mbps, 22dBm, 27dBi, 25+km Part No.:UB-PBE-5AC-500-ISO
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik Wireless Wire, 802.11ad, 7384.55 лв.
доставим
• Business AP 60GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik Wireless Wire, 802.11ad, 716 MHz, 256 MB, 1xGbE, PoE in, кит, indoor Part No.:MT-RBWAPG-60ADKIT
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 7385.86 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik 5QRT 5 ac, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 2 chains Part No.:MT-RB911G-5HPACD-QRT
 
MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac,385.86 лв.
доставим
• Business AP 5GHz MikroTik Tочка за достъп MikroTik mANTBox 19s, 802.11a/n/ac, 720 MHz, 128MB, 1xGE, 1xSFP, 2 chains Part No.:MT-RB921GS-5HPACD-19S
 
Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E4389.78 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Cambium Networks Точка за достъп Cambium Networks cnPilot E400, 802.11ac двулентова; PoE инжектор Part No.:CN-C000100W401A
 
SeaMAX Рамка 37U Doble Rack 600x600mm389.78 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Рамка 37U Doble Rack 600x600mm Part No.:SEDR6637
 
CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver390.82 лв.
доставим
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
снимка
TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19392.53 лв.
доставим
• Media Converter Accessories TP-Link 14-slot unmanaged Fiber Converter Шаси,single PSU,19-inch rack mountable Part No.:TL-MC1400
 
Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Moun396.32 лв.
доставим
• Switch/ Router Module Ubiquiti DC Захранване Ubiquiti, EP-54V-150W, 54V, Rack Mounting Part No.:UB-EP-54V-150W
 
Точка за достъп HUAWEI AP4030DN Mainframe(11ac,General AP In398.29 лв.
доставим
• Точка за достъп HUAWEI AP4030DN Mainframe(11ac,General AP Indoor,2x2 Double Frequency,Built-in Antenna,No AC/DC adapter)
 
SeaMAX Рамка 42U Doble Rack 600x600mm398.94 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Рамка 42U Doble Rack 600x600mm Part No.:SEDR6642
 
ZyXEL NWA5123-AC, Standalone or Controller AP 802.11ac Wirel400.86 лв.
доставим
 
 
Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro401.87 лв.
доставим
• Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP, AC Mesh Pro
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 21dBi, 60 гр. Part No.:UB-AM-5AC21-60
 
Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz 2x2 MIMO AirMax AC BaseStation Секторна Антена, 22dBi, 45 гр. Part No.:UB-AM-5AC22-45
 
Ubiquiti Дуплекс аксесоар Ubiquiti AF-11FX-DUP-H, airFiber 1404.17 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Дуплекс аксесоар Ubiquiti AF-11FX-DUP-H, airFiber 11 GHz Part No.:UB-AF-11FX-DUP-H
 
ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP 405.28 лв.
доставим
• ZyXEL NWA5123-AC Dual Band безжичен 802.11a/b/g/n бизнес AP ( самостоятелно или управлявано от контролер ), 2x2 3dBi,16 SSID Продуктов номер:ZYXEL-NWA-5123-AC ZYXEL Мрежово оборудване Безжични устройства Безжични устройства
 
TENDA MESH3 / WHOLE HOME WL409.51 лв.
доставим
 
 
Комплект от 3 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC12410.28 лв.
доставим
• Комплект от 3 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) VIZN App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
 
Cisco WAP571 Wireless-AC/N Premium Dual Radio Access Point w410.78 лв.
доставим
• Wireless-AC/N Premium Dual Radio Access Point with PoE (EU)
 
Cisco Aironet 1815i, 802.11ac Wave 2; 2x2:2SS; Int Ant; E Re423.62 лв.
доставим
• Cisco Aironet 1815i Series with Mobility Express
 
ZyXEL NAS542, 4-bay Dual Core Personal Cloud Storage, Dual C425.71 лв.
доставим
• ZyXEL Сървър ZyXEL NAS542, 4x слота за диск, двуядрен Part No.:ZX-NAS542
 
19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with re430.45 лв.
доставим
• 19" 12U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panels
 
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 coppe435.73 лв.
доставим
 
 
Ubiquiti 2.4/5GHz UniFi AP-PRO безж. точка за достъп, 450/30464.34 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti 2.4/5GHz UniFi AP-PRO безж. точка за достъп, 450/300Mbps, PoE GigE, 2x1Gbit, 3x3 MIMO, Indooor Part No.:UB-UAP-PRO
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module469.57 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Subscriber Module Part No.:MA-5440SM
 
TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-M469.96 лв.
доставим
• Access Point Soho TP-Link Tочка за достъп TP-LINK Deco M5, AC1300, 2xGbE, MU-MIMO, 3 в опаковка Part No.:TL-DECOM5
 
CONTEG 19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm 483.84 лв.
доставим
19" 15U two-section wall-mounting rack, depth 600 mm with removable side panels
 
Allied Telesis Конвертор 100FX(SC) multi-mode to 100FX(SC) s498.35 лв.
доставим
• Media Converter 10/100M Allied Telesis Конвертор 100FX(SC) multi-mode to 100FX(SC) single-mode (15km) Part No.:ALATMC104XL
 
SeaMAX 18U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф504.89 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 18U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26618
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti Rocket PRISM AC Gen2 RP-5A506.20 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti Rocket PRISM AC Gen2 RP-5AC-Gen2, 5GHz, 1xGbE, 28 dBm, 500Mbit+ Part No.:UB-RP-5AC-GEN2
 
Eaton ePDU BA 0U (C20 16A 1P)20XC13:4XC19510.29 лв.
доставим
 
 
Asus AS1004T, 4-bay NAS,Marvell ARMADA-385 Dual Core 1GHz, 5518.22 лв.
доставим
 
 
ZyXEL USG20-VPN Firewall, 10x VPN (IPSec/L2TP), up to 15 SSL521.10 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG20-VPN, 10x VPN IPSec/ 15 SSL, 1x WAN, 1x SFP, 4x LAN/DMZ, 1x USB порт Part No.:ZX-USG20-VPN
 
TP-Link Модул TP-LINK TX432, 2x 10G SFP+ порта533.93 лв.
доставим
• Switch/ Router Module TP-Link Модул TP-LINK TX432, 2x 10G SFP+ порта Part No.:TL-TX432
 
SeaMAX 22U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф537.59 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26622
 
Triton 19' Double рамка 42U depth 800mm553.28 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Double рамка 42U depth 800mm Part No.:TN-RSX-42-XD8-BXX-A3
 
Asustor AS3202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core J3160 ( 559.60 лв.
доставим
 
 
ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m559.82 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL Модул XFP 10G MM 300m Part No.:ZX-FTLX8511-D3
 
SeaMAX 18U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф559.82 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 18U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26818
 
Triton 15U/600x600 Free-standing шкаф, glass door563.75 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 15U/600x600 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-15-A66-BAX-A1
 
ASUS AIMESH AC1900578.69 лв.
доставим
 
 
ZyXEL Точка за достъп ZyXEL WAC6103D-I, AC1750, 3x3 MIMO, 2x583.29 лв.
доставим
• Access Point Soho ZyXEL Точка за достъп ZyXEL WAC6103D-I, AC1750, 3x3 MIMO, 2xGbE портове, 802.3at PoE Part No.:ZX-WAC6103D-I
 
Asustor AS4002T, 2 Bay NAS, Marvell Armada A7020 Duad-Core, 583.91 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 2x10/100/1000Base-T, 1x10GBase-T • USB портове: 2 x USB 3.1 Gen-1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1 • Брой поддържани твърди дискове: 2 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD • Torrent клиент: yes • Други: 170 x 114 x 230 mm
 
Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x600 glass door595.14 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-18-A66-BAX-A1
 
PROMISE Apollo Personal Cloud Storage 4TB, 1bay, 1 x USB 3.0603.12 лв.
доставим
PROMISE Apollo Personal Cloud Storage 4TB, 1bay, 1 x USB 3.0, 1 x 1GbE RJ-45 LAN port, ethernet cable.
 
Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 п606.91 лв.
доставим
• Firewall Unit Ubiquiti Защитна стена Ubiquiti USG-PRO-4, UnFi, 2xGE RJ45 порта, 2xGE RJ45/SFP порта, Rackmount Part No.:UB-USG-PRO-4
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-3G26-S45, airFiber 3GHz, 26dBi, 606.91 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-3G26-S45, airFiber 3GHz, 26dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-3G26-S45
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PS-5AC, 1xGbE, 500+ Mbps, 606.91 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti PS-5AC, 1xGbE, 500+ Mbps, 28 dBm, 5+ km Part No.:UB-PS-5AC
 
SeaMAX 22U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф612.14 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26822
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC12615.16 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Netgear WAC505, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) App Managed Smart Cloud Wireless Access Point
 
Комплект от 3 бр, Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1621.31 лв.
доставим
• Комплект от 3 бр, Аксес пойнт, Netgear WAC510, Dual Band AC1200 (300 + 867Mbps) Access Point
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за USG60/60W, IDP, антивирус, ан629.15 лв.
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за USG60/60W, IDP, антивирус, антиспам, филтър на съдържание, 1 година Part No.:ZX-LIC-BUN-ZZ0028F
 
Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x600 glass door639.61 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-22-A66-BAX-A1
 
Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x800 glass door659.23 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 18U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-18-A68-BAX-A1
 
ZyXEL 10G SFP+ модул, Wavelength 1310nm, Longe range (10km),659.39 лв.
доставим
• Switch/ Router Module ZyXEL 10G SFP+ модул, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), LC connector Part No.:ZX-SFP10G-LR
 
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg660.16 лв.
доставим
• 802.11ac Wave 2; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
 
ZYXEL ZyWALL USG 40660.69 лв.
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40 Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
SeaMAX 32U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф661.85 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26632
 
SeaMAX 22U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф664.46 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 22U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26022
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40, VPN 10x IPSec/ 15x SSL, 4x 666.52 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40, VPN 10x IPSec/ 15x SSL, 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x USB Part No.:ZX-USG40
снимка
Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена668.39 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz RocketDish, 34dBi 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G34
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 8 точк670.25 лв.
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 8 точки за достъп Part No.:ZX-LIC-AP-ZZ0003F
 
Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit688.01 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti 5GHz AC PTP RocketDish, 31dBi, 2x2 MIMO, Rocket Kit Антена Part No.:UB-RD-5G31-AC
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G34-S45, airFiber 5GHz, 34dBi, 688.01 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-5G34-S45, airFiber 5GHz, 34dBi, наклон 45 Part No.:UB-AF-5G34-S45
 
Triton 15U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door691.93 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 15U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-15-A61-CAX-A1
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1708.94 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-HD, 2.4/5GHz, 450/1700Mbit, 25dBm, MU-MIMO, 802.11AC Wave 2 Part No.:UB-UAP-AC-HD
 
Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x800 glass door708.94 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 22U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-22-A68-BAX-A1
 
PAXTON Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet710.14 лв.
доставим
Net2 I/O board with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
SeaMAX 37U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф724.63 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26637
 
Cisco Catalyst 2960L 8 port GigE with PoE, 2 x 1G SFP, LAN L724.80 лв.
доставим
• Суич, тип: Fixed Port • Общ брой портове: 10 • Основни портове, тип: 8x10/100/1000Base-T • Power Over Ethernet (PoE): Support both IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE) and IEEE 802.3at PoE+ (up to 30W per port). Available PoE Power: 67W • Uplink портове: 2xSFP • Свободни (10GB) слотове: No • Управление: CLI for detailed configuration and administration, DHCP, Internet Group Management Protocol (IGMP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP), SNMP v1, v2c, and v3, RMON, TCP, UDP • Stacka
 
ASUS LYRA MAP-AC1750 3-PACK741.52 лв.
доставим
 
 
ASUS LYRA MAP-AC1300 3-PACK750.60 лв.
доставим
 
 
Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x600 glass door750.79 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-32-A66-BAX-A1
 
Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includ756.02 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4GHz Canopy 400 OFDM Access Point (Includes Antenna 8514724E01) Part No.:MA-5440AP
 
Asustor AS6202T, 2-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core N3150 ( 761.52 лв.
доставим
 
 
SeaMAX 32U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф766.49 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26832
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-11G35, 10.3 - 11.7GHz, 35dBi, фа770.41 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AF-11G35, 10.3 - 11.7GHz, 35dBi, фабричен обтекател Part No.:UB-AF-11G35
 
Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+777.29 лв.
доставим
• Модул Netgear AXM765, 10GBase-T SFP+
 
ZYXEL ZyWALL USG 40W777.48 лв.
доставим
• ZYXEL ZyWALL USG 40W Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG40W ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
 
SeaMAX Шкаф 35SA7R Triax, Back Board, Rukolock and TN1 Keys797.88 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Шкаф 35SA7R Triax, Back Board, Rukolock and TN1 Keys Part No.:TX-35SA7R
 
SeaMAX 42U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф807.04 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*600 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26642
 
HDD 6TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 3TB WD807.95 лв.
доставим
• HDD 6TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 3TB WD Red) Gigabit + 2 x USB 3.0
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/809.65 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-EDU, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 22dBm, 3x3 MIMO 5dBi, PoE+, Indoor Part No.:UB-UAP-AC-EDU
 
Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V809.65 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Toчка за достъп Ubiquiti AF-5X, 5GHz, 500+Mbps, 24V PoE Part No.:UB-AF-5X
 
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-4X, airFiber 500+ Mbps,809.65 лв.
доставим
• Business AP 4GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-4X, airFiber 500+ Mbps, 4.9GHz, 24V PoE, 200+ km Part No.:UB-AF-4X
 
PAXTON Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet810.12 лв.
доставим
Net2 plus 1 door ACU with 2A PSU in plastic cabinet
снимка
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x600 glass door812.27 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-37-A66-BAX-A1
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dua814.29 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Lite, Dual Band, AC1200 (300+867GHz), PoE Powered, range 122m, комплект от 5 бр без включени РоЕ адаптери
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 1822.73 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG40-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 15 SSL Part No.:ZX-USG40-UTM
 
Asustor AS3204T v2, 4 Bay NAS, Intel Celeron Quad-Core up to824.79 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 2x10/100/1000Base-T • USB портове: 3 x USB 3.1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 • Брой поддържани твърди дискове: 4 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD • Torrent клиент: yes • Други: 165 x 164 x 218 mm
 
Asustor AS4004T, 4 Bay NAS, Marvell Armada A7020 Duad-Core, 824.79 лв.
доставим
• Входни/Изходни портове: 2x10/100/1000Base-T, 1x10GBase-T • USB портове: 2 x USB 3.1 Gen-1 • RAID: Single disk, JBOD, RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 • Брой поддържани твърди дискове: 4 • Интерфейс на твърдия диск: HDD: 4 x SATA3 6Gb/s; 3.5"/2.5" HDD/SSD • Torrent клиент: yes • Други: 170 x 174 x 230 mm
 
Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x800 glass door831.89 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 32U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-32-A68-BAX-A1
 
Cisco ASA 5506-X with FirePOWER services 8GE AC 3DES/AES837.88 лв.
доставим
• ASA 5506-X with FirePOWER services, 8GE, AC, 3DES/AES
 
Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GP839.74 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks ePMP 1000, 5GHz Connectorised Radio with GPS синхронизация Part No.:CN-C050900H013A
 
Asus AS6104T, 4-bay NAS, Intel Celeron N3050 ( up to 2.16GHz849.13 лв.
доставим
 
 
Cisco Aironet 1700, 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Do850.39 лв.
доставим
• 802.11ac CAP; 3x3:2SS; Int Ant; E Reg Domain
 
SeaMAX 32U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф859.36 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 32U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26032
 
Triton 27U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door861.97 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 27U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-27-A61-BAX-A1
 
Cisco Aironet 1800, 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg863.14 лв.
доставим
• 802.11ac Wave 2; 4x4:4SS; Int Ant; E Reg Dom (Config)
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x600 glass door865.90 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x600 glass door Part No.:TN-RMA-42-A66-BAX-A1
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5XHD, 2xGE RJ45, IP67, 871.13 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5XHD, 2xGE RJ45, IP67, макс. 100 km, airOS LTU, AES-256 Part No.:UB-AF-5XHD
 
SeaMAX 37U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф876.36 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26837
 
Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eS890.73 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 214 (4 BAY DISKLESS) ReadyCLOUD, eSATA, 2x1Gbe, 3x USB3.0, Link Agregation
 
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x800 glass door898.60 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-37-A68-BAX-A1
 
Cambium Networks 5.4 GHz Canopy Demo Kit, Universal911.68 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks 5.4 GHz Canopy Demo Kit, Universal Part No.:MA-TK10254D
 
SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф931.30 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26842
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60, VPN 20x IPSec/ 20x SSL, 6x 954.45 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60, VPN 20x IPSec/ 20x SSL, 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB Part No.:ZX-USG60
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x800 glass door954.84 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x800 glass door Part No.:TN-RMA-42-A68-BAX-A1
 
SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф975.77 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 37U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26037
 
ASUS LYRA MAP-AC2200 3-PACK977.98 лв.
доставим
 
 
Asus AS6204T, 4-bay NAS, Intel Celeron Quad-Core N3150 ( up 980.51 лв.
доставим
 
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 600, dept987.87 лв.
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 600, depth 600, black (RAL 9005)
снимка
ZyXEL Защитна стена 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobil992.98 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена 6 x GbE RJ-45, 2 x USB (dual-WAN & mobile broadband) Part No.:ZX-ZYWALL-USG60W
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Rang1007.91 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Long Range, Dual Band, AC1300 (450+867GHz), PoE Powered, range 183m, комплект от 5 бр без включени PoE адаптери
 
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2x1012.78 лв.
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR2100 2-bay 2xGigabit + 2xUSB 3.0 (up to 16TB)
 
Ubiquiti Антена Ubiquiti AP-5AC-90-HD, 5 GHz, 3x30° HD секто1013.70 лв.
доставим
• Wireless Accessories Ubiquiti Антена Ubiquiti AP-5AC-90-HD, 5 GHz, 3x30° HD секторна, 22 dBi Part No.:UB-AP-5AC-90-HD
 
SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1017.62 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA26042
 
HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 4TB WD1044.64 лв.
доставим
• HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud EX2 ULTRA 2-bay (2 x 4TB WD Red) Gigabit + 2 x USB 3.0
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x800 glass door1045.09 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x800 glass door Part No.:TN-RMA-42-A88-BAX-A1
 
ZYXEL NXC2500 контролер за do 24 безжични точки 1063.91 лв.
доставим
Port Density 10/100/1000 Mbps LAN ports - 6 USB Port - 2 Performance Firewall throughput (Gbps) - 1 Managed AP number (default/max.) - 8/24 Fanless - Yes ( 0 dBl ) WLAN Features WMM (Wi-Fi certified) WEP WPA/WPA2-PSK WPA2 (Wi-Fi certified) WPA/WPA2-Enterprise Security Features IEEE 802.1X Web authentication MAC filtering RADIUS authentication Microsoft AD authentication LDAP authentication Embedded RADIUS server - up to 256 users Rogue AP detection Identity-based user security management Wireless intrusion detection - Rouge AP detection Control and Provisioning Managed AP discovery - Broadcast/DHCP Option/DNS/Manual CAPWAP Management interface - HTTP/HTTPS/Telnet/SSH/SNMP Dynamic channel assignment AP planning and site-survey - Yes (AP planning and coverage detection) Network VLANs DHCP client DHCP relay, server NAT Static routing Policy routing Access Control Policy routing Customizable web login portal QoS WMM WMM power saving DiffServ marking AP load balancing Management Features CLI with SSH Web UI with SSL SNMP Multi-level administration roles User/Application management Authentication - RADIUS/Microsoft AD/LDAP/Local Local user database - up to 256 users MAC authentication - Internal/External RADIUS User/group policy Captive portal External portal page Page upload Certification FCC Part 15B CE EN55022, EN55024:2010 ERP Lot 6 C-tick AS/NZSCISPR22:2009 BSMI CNS13438:2006 LVD EN60950-1:A12:2011 BSMI CNS14336:2010 Ако искате да разгледате функциите на утсройството ви предлагаме дистанционен достъп на следният сайт: http://nxc2500demo.zyxel.com.tw/ Username: demo Password: demouser Гаранция: 24 месеца
 
Triton 42U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door1073.87 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 42U/600x1000 Free-standing шкаф, glass door Part No.:TN-RMA-42-A61-CAX-A1
 
Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLO1082.56 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 2304 (4 BAY DISKLESS RACK) ReadyCLOUD, 2x 1Gbe, 1x DisplayPort, 3x USB3.0
 
SeaMAX 47U*600*800 SeaMAX A2 Network комуникационен шкаф1093.49 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 47U*600*800 SeaMAX A2 Network комуникационен шкаф Part No.:SEA26847
 
Сторидж Netgear ReadyNAS 424 (4 BAY DISKLESS)1100.24 лв.
доставим
• Сторидж Netgear ReadyNAS 424 (4 BAY DISKLESS)
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x1000 perf.(exp.metal)1123.57 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/600x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-42-L61-BAX-A1
 
SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1128.80 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*600*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS6042
 
ZyXEL Защитна стена 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL, 6x 1Gbps 1145.94 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена 100x VPN (IPSec/L2TP), 25 SSL, 6x 1Gbps порт, 1x OPT порт, 2x USB порт Part No.:ZX-ZYWALL-110
 
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф1171.97 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX A2 Network Комуникац. Шкаф Part No.:SEA28842
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 800, dept1181.93 лв.
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 800, black (RAL 9005)
снимка
Triton 19" Free-standing шкаф 45U/600x1000 perf.(exp.metal)1182.43 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19" Free-standing шкаф 45U/600x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-45-L61-BAX-A1
 
AE379A MDS9000 4GB FC SFP1192.47 лв.
доставим
 
снимка
HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay 2xGigabit + 3x1206.24 лв.
доставим
• HDD 0TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay 2xGigabit + 3xUSB 3.0 (up to 32TB)
 
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-11FX, 1GbE, 1FE, 11 GHz1219.06 лв.
доставим
• Business AP 11GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-11FX, 1GbE, 1FE, 11 GHz, 1.2+ Gbps, 300+ km, SISO/MIMO, PoE/DC Part No.:UB-AF-11FX
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 perf.(exp.metal)1222.98 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 perf.(exp.metal) Part No.:TN-RMA-42-L81-BAX-A1
 
SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1239.98 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*800 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8842
 
Asustor AS6404T, 4-Bay NAS, Intel Apollo Lake Quad-Core Inte1255.43 лв.
доставим
 
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 21256.40 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60-UTM, 40x VPN (IPSec/L2TP), 20 SSL Part No.:ZX-USG60-UTM
 
Triton 19' Free-standing шкаф 37U/700x1000 Delta R, rear dou1270.07 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 37U/700x1000 Delta R, rear double wing door Part No.:TN-RRA-37-A71-BRX-A1-ER
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60W-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 1282.77 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG60W-UTM, 20x VPN (IPSec/L2TP), 12 SSL, WiFi Part No.:ZX-USG60W-UTM
 
HP MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk1300.50 лв.
доставим
 
 
CONTEG 19" 42U free-standing rack, 600mm x 1000mm1305.40 лв.
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 600, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф1335.47 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX 42U*800*1000 SeaMAX AS Server Комуникац. Шкаф Part No.:SEAS8042
 
SeaMAX Шкаф SeaMAX AD, 42U*800*1000, стоящ, черен, перфорира1383.86 лв.
доставим
• Free-Standing Rack SeaMAX Шкаф SeaMAX AD, 42U*800*1000, стоящ, черен, перфорирана метална врата Part No.:SEAD8042
 
Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual1428.78 лв.
доставим
• Комплект от 5 бр Аксес пойнт, Ubiquiti UniFi AP AC Pro, Dual Band, AC1750 (450+1300GHz), PoE Powered, range 122m, комплект от 5 бр без включени РоЕ адаптери
 
ZyXEL Модул 12-port ADSL2+ card, Annex A1478.04 лв.
доставим
• DSL CPE/ DSLAM ZyXEL Модул 12-port ADSL2+ card, Annex A Part No.:ZX-AAM1212-51
 
CONTEG 19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 11481.81 лв.
доставим
19" free-standing rack height 42U, width 800, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
EATON ePDU Switched, 0U (309 16A 1P), 20 x 13, 4 x C191573.66 лв.
доставим
• EATON ePDU Switched, 0U (309 16A 1P), 20 x 13, 4 x C19
 
Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-3X, airFiber 500+ Mbps,1623.23 лв.
доставим
• Business AP 3GHz Ubiquiti Toчка за пренос Ubiquiti AF-3X, airFiber 500+ Mbps, 3GHz, 24V PoE, 200+ km Part No.:UB-AF-3X
 
Сторидж Netgear READYNAS 3138 (4 BAY DISKLESS RACK), 2x eSAT1665.20 лв.
доставим
• Сторидж Netgear READYNAS 3138 (4 BAY DISKLESS RACK), 2x eSATA, 1xiSCSI, 4x 1Gbe, 1x USB 2.0, 2x USB3.0
 
Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 high load capacit1709.56 лв.
доставим
• Free-Standing Rack Triton 19' Free-standing шкаф 42U/800x1000 high load capacity, perforated door Part No.:TN-RQA-42-L81-BAX-A1
 
HP 215 Instant 802.11ac (WW) AP1744.75 лв.
доставим
 
 
ZyXEL ZyWALL USG 110 MultiCore 3.6Gbps Firewall ,800Mbps пре1791.40 лв.
доставим
• ZyXEL ZyWALL USG 110 MultiCore 3.6Gbps Firewall ,800Mbps през Firewall, 2xWAN, 1xOPT, 4xLAN порта Продуктов номер:ZYXEL-ZyWALL-USG110 ZYXEL Мрежово оборудване Жични устройства Жични устройства
снимка
HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay (4 x 2TB WD Re1820.74 лв.
доставим
• HDD 8TB LAN 1000Mbps NAS MyCloud PR4100 4-bay (4 x 2TB WD Red) 2xGigabit + 3xUSB 3.0 (up to 32TB)
 
ZyXEL OLT-2300 series GePON Line Карта (1 PON port) Hot-Swap1910.99 лв.
доставим
• GePON OLT ZyXEL OLT-2300 series GePON Line Карта (1 PON port) Hot-Swappable, 20 Km distance, 1000Base-PX Part No.:ZX-OLC-2301HA-12
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 451980.31 лв.
доставим
• Business AP Dual Band Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti UAP-AC-M-PRO, 2.4/5GHz, 450/1300Mbit, 20dBm, 3x3 MIMO, Outdoor, 5 pack, Без PoE адаптери в комплекта Part No.:UB-UAP-AC-M-PRO-5
 
ZyXEL ZyWALL USG210 UTM BUNDLE, Security UTM solution: Firew2002.56 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL USG210 UTM BUNDLE, 4 x LAN/DMZ, 2 x WAN,1 x OPT, 2 x USB Part No.:ZX-USG210
 
Ubiquiti AirFiber5, 1Gbps+ Backhaul, 5.4-5.8GHz Full Duplex,2028.71 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti AirFiber5, 1Gbps+ Backhaul, 5.4-5.8GHz Full Duplex, PTP Gigabit Radio, Single устройство Part No.:UB-AF-5
 
Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5U, 5725-6200MHz, 1.0+G2028.71 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Ubiquiti Точка за достъп Ubiquiti AF-5U, 5725-6200MHz, 1.0+Gbps, 50V PoE Part No.:UB-AF-5U
 
Planet 1-Port GEPON OLT2073.18 лв.
доставим
• GePON OLT Planet 1-Port GEPON OLT Part No.:PT-EPL-1000
 
ZyXEL Защитна стена ZyXEL ZyWALL 310, 200x VPN (IPSec/L2TP),2125.76 лв.
доставим
• Firewall Unit ZyXEL Защитна стена ZyXEL ZyWALL 310, 200x VPN (IPSec/L2TP), 50 SSL Part No.:ZX-ZYWALL-310
 
ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 32 точ2287.38 лв.
доставим
• Switch/ Router Software ZyXEL Лиценз ZyXEL E-iCard, за надстройка на NXC2500, 32 точки за достъп Part No.:ZX-LIC-AP-ZZ0006F
 
CELVIN NAS Q805 4X4TB NAS HDD2340.77 лв.
доставим
• CELVIN NAS Q805 4X4TB NAS HDD
 
SeaMAX OTN-710 Cable Fault Locator за оптични влакна2975.70 лв.
доставим
• Fiber Optic Kits & Accessories SeaMAX OTN-710 Cable Fault Locator за оптични влакна Part No.:SA-ONT710
 
READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)3363.71 лв.
доставим
• READYNAS 2312 1U (12 BAY DISKLESS)
 
Conteg 19'' 27U distribution rack width 600mm, depth 1000mm 4121.46 лв.
доставим
19" free-standing rack height 27U, width 600, depth 1000, black (RAL 9005)
снимка
Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete4578.00 лв.
доставим
• Business AP 5GHz Cambium Networks PTP 54500 Lite Integrated - Link Complete Part No.:MA-WB2876AA
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.