Ценова листа


горе
Мрежови карти ( NIC Server )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu65.09 лв.поръчай
доставим
• Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu Продуктов номер:FUJ-LAN-F3142-L2 INTEL Мрежово оборудване Мрежови карти Мрежови карти
снимка
INTEL PRO/1000 GT Desktop Adapter Network Adapter 1000Mbps,70.78 лв.поръчай
доставим
INTEL PRO/1000 GT Desktop Adapter Network Adapter (10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Bulk, Gigabit Ethernet, PCI), 1-pk
снимка
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., 143.75 лв.поръчай
доставим
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging (AVB), PCIe2.1 2.5GT/s, MDI/MDI-X, APM, ACPI 2.0c, PXE, iSCSI Remote Boot, ECC Packet Buffers, FH & LP brackets), bulk
 
Dell Broadcom 5719 QP 1Gb Network Interface Card,Full Height309.93 лв.поръчай
доставим
 
 
615732-B21 1GB 2PORT 332T ADAP359.02 лв.поръчай
доставим
 
 
HP H241 12Gb 2-ports Ext Smart Host Bus Adapter409.10 лв.поръчай
налично
 
 
HP Ethernet 1Gb 4-port 331FLR Adapter453.95 лв.поръчай
доставим
 
 
Dell Intel Ethernet I350 QP 1Gb Server Adapter, Low Profile467.44 лв.поръчай
доставим
 
 
Dell Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network Adapter Low576.82 лв.поръчай
доставим
 
 
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile645.30 лв.поръчай
доставим
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile
 
Dell QLogic 57810 Dual Port 10Gb Direct Attach/SFP+ Low Prof669.93 лв.поръчай
доставим
 
 
Dell Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile 761.08 лв.поръчай
доставим
 
 
665243-B21 10GB 2-PORT 560FLR795.10 лв.поръчай
доставим
 
 
D-Link Dual Port 10GBASE-T RJ45 PCI Express Adapter805.93 лв.поръчай
доставим
• Скорост: 10GBase-T • Интерфейс: PCI, Connector: RJ-45 • Стандарти: IEEE 802.1Q VLAN tagging, IEEE 802.3x flow control, IEEE 802.3an 10GBASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE), IEEE 802.3ad teaming, PCI Express x8 2.0, 5 GT/s compliant
 
HP Ethernet 10Gb 2P 560SFP+ Adapter929.00 лв.поръчай
доставим
 
 




© 1998-2017 Global System Solutions Ltd.