Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)33.79 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)43.45 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
 
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,399.98 лв.
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive111.38 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o114.51 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W132.64 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM484.15 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm963.44 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1060.69 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco Catalyst 2960-XR 48 GigE 4 x 1G SFP+ IP Lite7063.69 лв.
доставим
• Суич, тип: Fixed Port • Общ брой портове: 52 • Основни портове, тип: 48x10/100/1000Base-T • Power Over Ethernet (PoE): No • Uplink портове: 4xSFP • Свободни (10GB) слотове: No • Управление: CLI for detailed configuration and administration, DHCP, Internet Group Management Protocol (IGMP), Trivial File Transfer Protocol (TFTP), SNMP v1, v2c, and v3, RMON, TCP, UDP • Stackable: FlexStack Plus for stacking of up to 8 switches with 80 Gbps of stack throughput (optional) • Fans: yes • Захранване: Power resiliency with optional dual field-replaceable power supplies. These power supplies have in-built fans to provide cooling. • Routing: Layer 3 Advanced • Памет (Flash, RAM): Flash memory: 128 MB; RAM: 512 MB DRAM • Капацитет за маршрутизиране/превключване, Gbps: 216 Gbps • Пропускателна способност, Mpps: 107.1 Mpps • VLAN (брой, стандарти): Maximum active VLANs: 1023; IEEE 802.1Q VLAN • QoS: Up to eight egress queues per port (four on the 2960-X or when stacking the 2960-XR) and strict priority queuing so that the highest priority packets are serviced ahead of all other traffic; SRR; WTD; 802.1p class of service; DSCP; Rate limiting • L2 мрежови стандарти: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3az, IEEE 802.1ae, IEEE 802.3ae, IEEE 802.1ax, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3x, IEEE 802.1ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah • L3 мрежови стандарти: IP unicast routing protocols (Static, Routing Information Protocol Version 1 [RIPv1], and RIPv2, RIPng); Advanced IP unicast routing protocols (OSPF for Routed Access); Equal-cost routing; Policy-based routing (PBR), HSRP, VRRP, PIM • IPv6 functionality: IPv6 Ready Logo, IPv6 Aggregatable Addrs, IPv6 Neighbor Discovery, IPv6 Autoconfiguration, ICMP IPv6 • Сигурност: Cisco TrustSec, 802.1X, Cisco Threat Defense, Private VLANs, RPF, ACLs, SSH, SPAN, TACACS+ and RADIUS authentication, MAC Address Notification, Multilevel security on console access, BPDU guard, STRG, IGMP filtering, Dynamic VLAN assignment • Размери (Ш, Д, В), mm: 445 x 408 x 45 • Опция за монтаж: Rackmount • Други: System Software: IP Lite
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.