Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC62.89 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive103.70 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o106.61 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cisco 7925G Battery, Extended127.30 лв.поръчай
доставим
• Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended
снимка
CISCO 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port236.47 лв.поръчай
доставим
12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port
 
Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch266.99 лв.поръчай
доставим
• SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch
 
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch470.16 лв.поръчай
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM482.19 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch915.71 лв.поръчай
доставим
• Суич CISCO SG500-28-K9-G5 Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm927.68 лв.поръчай
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Суич CISCO SLM248PT-G5 SF 200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart S969.75 лв.поръчай
доставим
• Суич CISCO SLM248PT-G5 SF 200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1139.48 лв.поръчай
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch1374.02 лв.поръчай
доставим
• SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch
снимка
Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-8395.21 лв.поръчай
доставим
• Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-K9 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.