Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.09 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive110.99 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm960.12 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1057.03 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base5534.44 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
 




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.