Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)32.55 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)41.85 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
 
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,396.30 лв.
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive107.28 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W130.31 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM466.35 лв.
доставим
 
снимка
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch676.65 лв.
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm928.00 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1013.81 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base5305.93 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.