Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)28.95 лв.поръчай
доставим
 
снимка
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,369.51 лв.поръчай
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie89.79 лв.поръчай
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive108.82 лв.поръчай
доставим
 
снимка
Cisco 7925G Battery, Extended133.59 лв.поръчай
доставим
• Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended
снимка
Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch324.65 лв.поръчай
доставим
• SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch
 
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch516.32 лв.поръчай
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module589.25 лв.поръчай
доставим
• Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module
 
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm973.49 лв.поръчай
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1183.05 лв.поръчай
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco SG500-28P 28-port Gigabit PoE, Stackable Managed Switc1300.36 лв.поръчай
доставим
• Суич Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
 
SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch1422.75 лв.поръчай
доставим
• SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch
 
Cisco SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch1441.87 лв.поръчай
доставим
• SG300-28MP 28-port Gigabit Max-PoE Managed Switch
снимка
Суич CISCO WS-C2960C-12PC-L Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE,1620.90 лв.поръчай
доставим
• Суич CISCO WS-C2960C-12PC-L Catalyst 2960C Switch 12 FE PoE, 2 x Dual Uplink, Lan Base
 
Cisco ASA 5506 with FirePOWER services and Sec Plus license1771.43 лв.поръчай
доставим
• ASA 5506 with FirePOWER services and Sec Plus licens
 
Суич CISCO SG500-52P-K9-G5 Cisco SG500-52P 52-port Gigabit P2594.97 лв.поръчай
доставим
• Суич CISCO SG500-52P-K9-G5 Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
 
Cisco Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base4971.97 лв.поръчай
доставим
• Cisco Catalyst 3850 24 Port Data LAN Base
 
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base6599.09 лв.поръчай
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
 
Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-8733.78 лв.поръчай
доставим
• Контролер за управление на Аксес Пойнти CISCO AIR-CT2504-25-K9 2504 Wireless Controller with 25 AP Licenses
 
Суич CISCO WS-C3750X-24S-S Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP 31197.04 лв.поръчай
доставим
• Суич CISCO WS-C3750X-24S-S Catalyst 3750X 24 Port GE SFP IP Base
 




© 1998-2017 Global System Solutions Ltd.