Ценова листа


горе
Мрежови карти ( NIC Server )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
LENOVO ThinkSystem Intel I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP Etherne108.50 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Intel I350-F1 PCIe 1Gb 1-Port SFP Ethernet Adapter
 
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., 111.11 лв.
доставим
Intel Ethernet Server Adapter I210-T1 (Single-Port 1G Eth., Audio-Video-Bridging (AVB), PCIe2.1 2.5GT/s, MDI/MDI-X, APM, ACPI 2.0c, PXE, iSCSI Remote Boot, ECC Packet Buffers, FH & LP brackets), bulk
 
Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM112.47 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM
 
Lenovo SFP+ SR Transceiver138.12 лв.
доставим
Lenovo SFP+ SR Transceiver
 
Lenovo ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM189.34 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
HPE BCM 5719 1Gb 4p BASE-T Adapter218.99 лв.
доставим
• HPE BCM 5719 1Gb 4p BASE-T Adapter
 
LENOVO ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-port OCP Ethern259.37 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-port OCP Ethernet Adapter
 
LENOVO 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module270.94 лв.
доставим
• LENOVO 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module
 
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe Ether271.32 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5720 1GbE RJ45 2-Port PCIe Ethernet Adapter
 
Lenovo ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM271.48 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ether322.72 лв.
доставим
Lenovo ThinkSystem Broadcom 5719 1GbE RJ45 4-Port PCIe Ethernet Adapter
 
FUJITSU PLAN EP MCX4-LX 25Gb 2p SFP28 LP FH328.52 лв.
доставим
• FUJITSU PLAN EP MCX4-LX 25Gb 2p SFP28 LP FH
 
FUJITSU Intel Ethernet Network Adapter X710-T4 4x10GBASE-T P410.63 лв.
доставим
• FUJITSU Intel Ethernet Network Adapter X710-T4 4x10GBASE-T PCIe x8
 
LENOVO ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP 480.66 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 57414 10/25GbE SFP28 2-port OCP Ethernet Adapter
 
HPE Mellanox Ethernet Adapter MCX512F-ACHT 10/25Gb 2-port SF506.41 лв.
доставим
• HPE Mellanox Ethernet Adapter MCX512F-ACHT 10/25Gb 2-port SFP28 (P)
 
Network controlerPLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4572.15 лв.
доставим
• Network controlerPLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4
 
HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port BASE-T Broadcom BCM57416581.82 лв.
доставим
• HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port BASE-T Broadcom BCM57416
 
Option ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-Port PCIe Ethe634.58 лв.
доставим
• Option ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-Port PCIe Ethernet Adapter
 
FUJITSU PLAN EP P210P 2x10Gb SFP FH/LP648.78 лв.
доставим
• FUJITSU PLAN EP P210P 2x10Gb SFP FH/LP
 
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pac723.52 лв.
доставим
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack
снимка
LENOVO ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-port OCP Ether730.51 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 57416 10GBASE-T 2-port OCP Ethernet Adapter
 
HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+(P)754.73 лв.
доставим
• HPE BladeSystem c-Class 10Gb SR SFP+(P)
 
LENOVO ThinkSystem Broadcom 57454 10/25GbE SFP28 4-port OCP 775.59 лв.
доставим
• LENOVO ThinkSystem Broadcom 57454 10/25GbE SFP28 4-port OCP Ethernet Adapter
 
FUJITSU PLAN EP X710-T2L 2x10G BASE-T PCIE780.17 лв.
доставим
• FUJITSU PLAN EP X710-T2L 2x10G BASE-T PCIE
 
HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port SFP+ BCM57414844.95 лв.
доставим
• HPE Ethernet Adapter 10Gb 2-port SFP+ BCM57414
 
Qlogic 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode op1185.70 лв.
доставим
Qlogic 16Gb Dual Port FC HBA, PCIe Gen3 x4, LC multi-mode optic
 
Option PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T1503.44 лв.
доставим
• Option PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-T
 
HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA1964.72 лв.
доставим
• HPE SN1100Q 16Gb 2p FC HBA
 




© 1998-2024 Global System Solutions Ltd.