Ценова листа


горе
Мрежови карти ( NIC Server )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu65.09 лв.
доставим
• Мрежова карта Eth Ctrl 1x1Gbit PCI 32bit PRO/1000GT Cu Продуктов номер:FUJ-LAN-F3142-L2 INTEL Мрежово оборудване Мрежови карти Мрежови карти
снимка
Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach 130.51 лв.
доставим
Qlogic Single port PCIe Gen3 to 10Gb Ethernet Direct Attach Copper Adapter
 
Lenovo ThinkSystem 1Gb 4-port RJ45 LOM140.86 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
Lenovo ThinkSystem 10Gb 2-port SFP+ LOM225.74 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
HP H241 12Gb 2-ports Ext Smart Host Bus Adapter482.08 лв.
налично
 
снимка
Lenovo ThinkSystem 10Gb 4-port Base-T LOM541.21 лв.
доставим
• Предназначен за: Сървър
снимка
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile684.41 лв.
доставим
FUJITSU FC HBA 8GBIT/S 1 channel LPE1250 MMF LC LowProfile
снимка
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit717.94 лв.
доставим
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter,FullHeight,CusKit
снимка
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pac734.77 лв.
доставим
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, Single Pack
снимка
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKi744.10 лв.
доставим
Intel X520 DP 10Gb DA/SFP+ Server Adapter, Low Profile,CusKit ,13G
снимка
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet856.76 лв.
доставим
Intel X540 Dual Port Network adapter 10Gb Ethernet
снимка




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.