Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.28 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive103.98 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o113.84 лв.
доставим
 
снимка
CISCO 12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port335.11 лв.
доставим
12 Line IP Phone With Display, PoE and PC Port
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM480.78 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm956.74 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base6419.54 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
снимка




© 1998-2020 Global System Solutions Ltd.