Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec15.52 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)34.69 лв.
доставим
 
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive112.84 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o115.81 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B149.64 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Console Cable • Изводи за свързване: USB Type A and mini-B • Дължина, m: 1.8 m
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM489.09 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module710.28 лв.
доставим
• Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module
снимка
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch728.73 лв.
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm967.50 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1128.64 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка




© 1998-2019 Global System Solutions Ltd.