Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Cabinet Jumper Power Cord, 250 VAC 13A, C14-C15 Connec14.19 лв.
доставим
• Предназначен за: Network device • Тип: Power Cord • Изводи за свързване: C14-C15 • Дължина, m: 0.7 m
снимка
CISCO IP Phone power transformer for the 89/9900 phone serie44.26 лв.
доставим
IP Phone power transformer for the 89/9900 phone series
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive96.21 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
снимка
Cisco Power Injector (802.3af) for AP 1600 2600 and 3600 w/o105.33 лв.
доставим
• Захранване, Power Injector (802.3af) for AP 1600, 2600 and 3600 w/o mod
снимка
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM447.60 лв.
доставим
• Модул, 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
снимка
Cisco 10GBASE-SR SFP Module906.44 лв.
доставим
• Модул 10GBASE-SR SFP Module
снимка
350W AC Config 1 Power Supply1001.86 лв.
доставим
• Захранване, 350W AC Config 1 Power Supply
 
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1777.01 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
Cisco ISR 4321 (2GE, 2NIM, 4G FLASH, 4G DRAM, IPB)1864.41 лв.
доставим
• Рутер Cisco ISR 4321 (2GE 2NIM 4G FLASH 4G DRAM IPB)
снимка
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base9845.61 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W, 4 x 1G SFP, LAN Base
снимка




© 1998-2020 Global System Solutions Ltd.