Ценова листа


горе
Cisco ( Cisco )
Цена с ДДСНаличноИнфоСнимка
Cisco Small Business 12V 2A Power Adapter (Europe)33.01 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Small Business 48V Power Adapter (EU)42.45 лв.
доставим
• Предназначен за: Access Point • Х-ка 2: Voltage Provided: 48 V
 
CISCO PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,397.68 лв.
доставим
PwrSpply:100-240VAC,48VDC:AP1130,1140,1240,1260,1300,3500
снимка
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, passive108.82 лв.
доставим
 
снимка
Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W129.59 лв.
доставим
• Cisco Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
снимка
Cisco 7925G Battery, Extended133.59 лв.
доставим
• Батерия за IP Телефон CISCO CP-BATT-7925G-EXT= Cisco 7925G Battery, Extended
снимка
Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch263.36 лв.
доставим
• SF220-24 24-Port 10/100 Smart Plus Switch
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM473.02 лв.
доставим
 
снимка
SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch686.34 лв.
доставим
• SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch
снимка
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm941.29 лв.
доставим
• 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
снимка
Cisco Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optiona1183.05 лв.
доставим
• Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
снимка
SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch1808.07 лв.
доставим
• SG 200-50P 50-port Gigabit PoE Smart Switch
 
Cisco SG500-28P 28-port Gigabit PoE, Stackable Managed Switc1844.70 лв.
доставим
• Суич Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch
 




© 1998-2018 Global System Solutions Ltd.